IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26 marca 2017 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 26 marca 2017 r.

1/ Bóg zapłać o. Dariuszowi za głoszone do nas Słowo Boże podczas Parafialnych Rekolekcji Wielkopostnych. Księdzu Rafałowi, ks. Adamowi, oraz kapłanom z parafii pw. Wszystkich Świętych za posługę w konfesjonale. Dziękujemy Wam, Drodzy za obecność i świadectwo wiary. Dziękujemy rodzinie p. Wawrzak za ofiarowane potrawy i ciasto na plebanię oraz rodzinie p. Kotyńskich za zaproszenie nas i podjęcie obiadem.

2/ Dziś ofiary na tacę przeznaczone są na klasztor w Sankt Petersburgu, w którym posługuje o. Dariusz

3/ Bóg zapłać wspólnocie Domowego Kościoła za sprzątnięcie świątyni. Zapraszamy chętne osoby w najbliższą sobotę.

4/ Dziękuję za ofiary, które zostały złożone w tych dniach na tacę i na konto naszej parafii.

5/ Bóg zapłać rodzinom  Januszów i Waszkiewiczów z Osowicz za ofiarowany do kościoła obraz przedstawiający scenę ukrzyżowania Pana Jezusa, oraz figurę i krzyż Chrystusa na plebanię.

6/ Msza św. za wstawiennictwem św. Krzysztofa, jutro 27 marca o godz.18.00. Zapraszamy.

7/ Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w sobotę 1 kwietnia po Mszy św. o godz. 18.00.

8/ Spowiedź i Komunia św. wielkanocna osób chorych i starszych z parafii 7 kwietnia (piątek), od godz. 8.30. Prosimy o zgłaszanie tych osób.

9/ Zapraszamy młodych do wspólnego przeżycia XXXII Światowego Dnia Młodzieży w Betanii, który odbędzie się w sobotę, 8 kwietnia br., w Zespole Szkół Katolickich przy ul. Kościelnej 3 w Białymstoku w godzinach 14:00 -19:00. W programie przewidziane są koncerty ewangelizacyjne, świadectwa, modlitwy oraz festiwal palm wielkanocnych. Wydarzenia odbywające się na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Katolickich poprzedzi gra miejska, która rozpocznie się o godz. 10:00 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym przy ul. Kościelnej 1A. Więcej informacji na stronie internetowej Diecezjalnego Duszpasterstwa Młodzieży Betania: www.ddm.archibial.pl

„Odprawiłem w klasztorze rekolekcje i spowiedź świętą. Czuję się zdrów, piersi krzepko dzwonią, jak deska harfy i szerzej oddychają…” A. Mickiewicz