Ogłoszenia Duszpasterskie 20170312

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20170312

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 2 niedziela Wielkiego Postu.

Gorzkie Żale w naszym kościele w niedziele (po Mszy św. o godz. 12.30), we środy i soboty (po Mszy św. o godz. 18.00). Droga Krzyżowa w naszym kościele: dla dzieci we wtorki o godz. 17.30 (opiekuje sie Ks. Adam i Panie katechetki); dla dorosłych w piątki o godz. 17.15 (Ks. Proboszcz) i dla młodzieży również w piątki po Mszy św. o godz. 18.00 (Ks. Michał). W niedziele Wielkiego Postu śpiewamy Godzinki o Męce Pańskiej.

Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej możemy otrzymać odpust zupełny.

Dzisiaj o godz. 9.30 Msza św. dla uczniów klas pierwszych szkół podstawowych I ich rodziców, a o 12.30 Msza św. dla uczniów klas pierwszych i drugich gimnazjum oraz ich rodziców.

W dzisiejszą niedzielę o godz. 17.00 modlitwy do Miłosierdzia Bożego wraz z katechezą.

W Wielkim Poście we środy o godz. 17.00 modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W następną niedzielę ofiary do puszek na misje (Ad Gentes). Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę na naszą plebanię.

Jutro czwarta rocznica wyboru na Stolicę Piotrową Papieża Franciszka (13.03).
r
Modlimy się w intencji Ojca Świętego.

Dzień imienin Abp. Edwarda Ozorowskiego, Metropolity Białostockiego (18.03). Msza św. w intencji Księdza Arcybiskupa w archikatedrze o godz. 18.00. Modlimy się za Najdostojniejszego Solenizanta.

Serdecznie zapraszamy na przedstawienie wielkpostne: – Upadek i powstanie – przygotowane przez młodzież parafii NMP Królowej Rodzin w Białymstoku wraz z Ks. Tadeuszem Rutkowskim (autorem tekstu). Przedstawienie odbędzie się w najbliższy czwartek (16.03) w naszym dolnym kościele po Mszy św. o godz. 18.00. Informacje o sztuce na plakacie.

Ks. Wojciech prosi uczestników pielgrzymki o wpłacanie zaliczki w kwocie 500 zł.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)