12 marca 2017 – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Informacja pobrana z dojlidyparafia.pl – 12 marca 2017 – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim troszczącym się, (na różne sposoby: modlitwą, pracą czy składanymi ofiarami), o nasz  kościół, plebanię i ich otoczenie.

Dziękuję KŻR za składane ofiary na urządzenie „Ciemnicy” i „Grobu Pańskiego”.

Dzisiaj gościmy w naszej Parafii Proboszcza z Makarowiec na Białorusi, ks. Pawła Białonosa, który razem z nami się modli i głosi Słowo Boże.

Po Mszach św.  będzie możliwość wesprzeć materialnie dzieła przez Niego prowadzone.

2. Nabożeństwa pasyjne są odprawiane w naszym kościele: „Gorzkie Żale” – środy, soboty i niedziele o godz. 17.30, „Droga Krzyżowa” – piątki o godz.17.30 i  w niedziele po Mszy św. o godz.9.30 (ok. godz. 10.15), a „Droga Krzyżowa” dla dzieci – wtorki o godz. 16.30.  Zachęcamy do udziału w tych przepięknych Nabożeństwach „Męki Pańskiej”, zarówno w kościele jak i kaplicach wioskowych czy domach prywatnych.

Rekolekcje wielkopostne planowane są na dni: 5.04 – 7.04. 2017 roku.

W tych dniach będziemy również nawiedzali, z posługą sakramentalną, naszych chorych w ich domach.

Droga Krzyżowa w plenerze, w miejscowościach należących do Parafii, godz. 19.00: Halickie – 22 marca (środa), Skrybicze – 31 marca (piątek), Solniczki – 29 marca (środa), Stanisławowo – 24 marca (piątek) i Białostoczek – 27 marca (poniedziałek).