I Niedziela Wielkiego Postu A 5.03.2017

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – I Niedziela Wielkiego Postu A 5.03.2017

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet. Pamiętajmy w modlitwach o wszystkich kobietach z naszej parafii. Zapraszamy na Mszę św. o godz.6.30, 7.00 i  18.00, aby modlić się w intencji kobiet.

Przypominamy, że w okresie Wielkiego Postu nabożeństwa „Gorzkie Żale” są odprawiane w naszym kościele w każdą niedzielę ,w środę  i sobotę o godz. 17.30.

„Droga Krzyżowa” w każdy piątek o godz. 17.15, a dla dzieci w niedzielę po Mszy św. godz. 11.30. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach pasyjnych.

UROCZYSTOŚCI DZIĘKCZYNNE ZA OCALENIE MIASTA BIAŁEGOSTOKU, w 28. rocznicę katastrofy pociągu przewożącego chlor, odbędą się w czwartek 9 marca  br. i przebiegać będą według następującego porządku:
godz. 16.30    – rozpoczęcie przy Krzyżu w miejscu katastrofy przy ul. Poleskiej
– procesja od Krzyża do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego  i o
godz. 18.00    – Msza Święta w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego pod przewodnictwem Arcybiskupa Edwarda Ozorowskiego.

W najbliższą niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na misje – Ad Gentes, aby pomóc polskim misjonarzom pracującym na misjach w różnych krajach świata.

W dn. 24-26.03 odbędą się rekolekcje dla dzieci i młodzieży w Księżynie. Zachęcamy do wzięcia udziału. Karty zgłoszeniowe są w zakrystii i w kancelarii.

W następną niedzielę o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie młodzieży klas 3 gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania.