I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 5 marca 2017 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 5 marca 2017 r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Prosimy o modlitwę w intencji tych, którzy złożyli postanowienia abstynenckie na czas Wielkiego Postu. Zachęcamy do wpisywania się do Księgi Trzeźwości. Została ona wyłożona na stoliku z tyłu kościoła.

2/ Dziś o godz. 16.00 spotkanie rodziców i młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Ks. Bp Henryk Ciereszko udzieli tego sakramentu 23 kwietnia (niedziela) o godz. 11.30.

3/ Dziękujemy paniom z KŻR pw. św. Krzysztofa za sprzątnięcie w dniu wczorajszym kościoła. Zapraszamy chętne osoby w przyszłą sobotę.

4/ Nabożeństwa Pasyjne w naszym kościele : Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św. o godz. 8.00, w środy po Mszy św. o godz. 18.00 i Droga Krzyżowa w piątki po Mszy św. o godz. 18.00 i w soboty dla dzieci o godz. 17.30. Zapraszamy

5/ Słowo Boże w czasie tegorocznych rekolekcji wielkopostnych wygłosi o. Dariusz Harasimowicz.   Rekolekcje odbędą się w dniach 24 – 25 – 26 marca.

6/ Już po raz kolejny dzięki Chrześcijańskiemu Ruchowi Społecznemu „Dobro Wspólne” możemy wspierać naszą wspólnotę parafialną przekazując na jej rzecz 1% podatku dochodowego w rozliczeniu rocznym. Ulotki z numerem KRS znajdują się przy wyjściu z kościoła. Po raz kolejny organizujemy akcję rozliczeń PIT. Można w zakrystii składać dokumenty. Rozliczenia wykonywane będą nieodpłatnie przez wykwalifikowane osoby.

7/ Dziękujemy osobom zaangażowanym w organizację Balu Parafialnego, a uczestnikom za dobrą zabawę i ofiary na wykończenie pomieszczeń w budynku plebanii.

8/ Bóg zapłać za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary do puszek na fundację AfricaMed.