Ogłoszenia Duszpasterskie 20170212

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20170212

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj szósta niedziela zwykła.

W dzisiejszą niedzielę Msza św. o godz. 9.30 dla uczniów klas pierwszych szkół podstawowych.

W dzisiejszą niedzielę Msza św. o godz.12.30 dla uczniów klas pierwszych i drugich gimnazjum i ich rodziców.

Dzisiaj w naszym kościele o godz. 17.00 modlitwy do Miłosierdzia Bożego z katechezą, którą przeprowadzi Ks. Adam.

W dzisiejszą niedzielę w naszym kościele o godz. 18.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie celebrowana przez Ks. Wojciecha. Zapraszamy.

Święto św. Cyryla, Mnicha i Metodego, Biskupa, Patronów Europy (14.02).

Wspomnienie bł. Michała Sopocki, Kapłana (15.02). Główna Msza św. w kościele pw. Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00.

W poniedziałek-(13.02.2017) -(od godz. 16.00) ostatni dzień kolędy – al. Jana Pawła II 58 (blok przy plebanii). Przypominamy, że przygotowaliśmy z okazji kolędy obrazki Chrystusa Króla z modlitwą intronizacyjną, którą prosimy odmawiać we wspólnocie rodzinnej każdego piątku, kiedy to Chrystus zakrólował z wysokości krzyża. Nowe rodziny, które przybyły do naszej parafii, serdecznie je witamy i prosimy o zapisywanie się do naszej parafii. W naszych mieszkaniach na czas kolędy niech będzie na stole krzyż, zapalone świece, woda święcona (jeśli jej nie ma, ksiądz poświęci wodę), Pismo Święte i zeszyty od religii. Prosimy o pomoc, abyśmy mogli wykończyć w tym roku naszą plebanię i wykonać dębowe ławki do kościoła.

Caritas Archidiecezji Białostockiej prosi o przekazanie 1% z podatku na rzecz potrzebujących. Plakat o tym w przedsionku kościoła.

Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę autokarową – „SZLAKIEM PODZIELONEGO CHRZEŚCIJAŃSTWA : ŁOTWA – LITWA – ESTONIA – FINLANDIA – SZWECJA (podczas białych nocy) w dniach 5-10.07.2017. Cena 1950 zł. od osoby. Wszelkie informacje u ks. Wojciecha oraz na stronie internetowej naszej parafii i w przedsionku kościoła.

Dziękuję za dzisiejsze ofiary na tacę na naszą plebanię oraz za ofiary składane podczas kolędy, za wszelką życzliwość i pomoc. W następną niedzielę ofiary na tacę przeznaczymy na nasze Archidiecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Białymstoku.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)