III NIEDZIELA ZWYKŁA 22 stycznia 2017r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – III NIEDZIELA ZWYKŁA 22 stycznia 2017r.

1/ Msze św. w naszym kościele w tym tygodniu o godz. 8.00. Zapraszamy.

2/ Zakończyła się wizyta duszpasterska rodzin. Sprawozdanie po zakończonej kolędzie podamy w najbliższym czasie. Dziękujemy rodzinom, które odwiedziliśmy w minionym tygodniu za każdy przejaw gościnności i życzliwości. Bóg zapłać.

3/ Zapraszamy chętne osoby do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę

4/ Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za przekazany 1% podatku na nasze Stowarzyszenie „Kieruj się Dobrem”. Prosimy o dalsze wsparcie również w tym roku. Informacje z numerem konta Stowarzyszenia znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła.

5/ Karnawałowy Bal Parafialny, odbędzie się w sobotę 25 lutego w restauracji LECH przy ul. Elewatorskiej.

6/ Msza św. w intencji prześladowanych chrześcijan i o pokój na świecie zostanie odprawiona w sobotę, 28 stycznia 2017 roku, o godz. 18.00 w Katedrze białostockiej. Mszy św. przewodniczyć będzie Arcybiskup Edward Ozorowski, a homilię wygłosi arcybiskup Jean Abdou Arbach z Syrii, z diecezji, gdzie obecnie trwa wojna i eksterminacja chrześcijan. Po Mszy św. w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy ul. Kościelnej odbędzie się spotkanie wspólnot modlitewnych Białegostoku w łączności z prześladowanymi chrześcijanami oraz spotkanie z Arcybiskupem Arbach.
Zapraszamy do uczestnictwa.