22 stycznia – 3. Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 22 stycznia – 3. Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 3 NIEDZIELA ZWYKŁA.
 2. 24 stycznia – wtorek – Wspomnienie św. Franciszka Salezego, Biskupa i Doktora Kościoła.
 3. 25 stycznia – środa – Święto Nawrócenia św. Pawła. Zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
 4. 26 stycznia – czwartek – Wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, Biskupów.
 5. 27 stycznia – piątek – Wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, Biskupa.
 6. 28 stycznia – sobota – Wspomnienie św. Tomasza z AkwinuKapłana, Doktora Kościoła.
 7. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
 8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świece gromnicePara 5zł.
 9. Są czasopisma: „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”. Można nabyć przed kościołem.
 10. W okresie ferii zimowych tj. w terminie 25 – 31.01.2017 ( od środy do wtorku ) w Świetlicy Środowiskowej ( w budynku naszej plebanii ) zorganizowane będą bezpłatne ferie zimowe dla dzieci i młodzieży ze środowiska lokalnego. Przewidziane są atrakcyjne zajęcia, rozgrywki, konkursy oraz nagrody. Wszystkich chętnych, serdecznie zapraszamy. Od środy do wtorku w godz. od 9.00 do 14.00.
 11. W tym tygodniu kancelaria jest czynna tylko rano od godz. 8.30 do 9.30.
 12. Dziękujemy serdecznie za ofiary na budowę kościoła składane podczas kolędy i na konto oraz za makulaturę i nakrętki.
 13. Już kolejny rok możemy wspierać naszą wspólnotę parafialną przekazując na jej rzecz 1% podatku w rozliczeniu PIT za 2016 rok. Również po raz kolejny Stowarzyszenie Rodzina na Plus organizuje akcję pomocy w rozliczeniach PIT pod hasłem „Przekaż 1% podatku – to nic nie kosztuje!”. Można przynosić do Biblioteki Parafialnej w niedzielę w godzinach od 11.30 do 14.00 od 5 lutego. Rozliczenia będą weryfikowane przez wykwalifikowane osoby. Zachęcamy do rozliczania się również emerytów i rencistów, których 1% podatku również może wspomóc naszą wspólnotę parafialną.
 14. Trwa kolęda – wizyta duszpasterska. Pragniemy spotkać się z całą rodziną. Bardzo prosimy o ofiary na budowę kościoła. Dzisiaj do bloków przyjdą ministranci, aby przypomnieć o kolędzie. Bardzo proszimy o życzliwe potraktowanie ministrantów. Plan kolędy znajduje się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii. Jeśli ktoś zmienił adres zamieszkania, nie jest zapisany w parafii lub nie pasuje termin, a chciałby, żeby kapłan odwiedził z kolędą to prosimy zgłosić się do zakrystii po Mszy św. lub do kancelarii.