8 stycznia – 1. Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 8 stycznia – 1. Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 1 NIEDZIELA ZWYKŁA. – Święto Chrztu Pańskiego.
 2. 15 stycznia – niedziela o godz. 18.00 – Msza św. za zmarłego ś.p. Ks. Prałata Stefana Girstuna.
 3. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
 4. W czwartek po wieczornej Mszy św. nowenna do św. Joanny Beretta Molli.
 5. Kancelaria parafialna czynna od godz. 8.30 do godz. 9.30.
 6. Jest czasopismo diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na styczeń.
 7. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru parafialnego pod dyrekcją Pani Doroty Tymińskiej. Serdecznie zapraszamy.
 8. Jutro w naszej parafii rozpoczyna się nowa edycja Kursu Alfa. Początek o godz. 19.00 w Sali konferencyjnej na plebanii. Chętnych serdecznie zapraszamy.
 9. Stowarzyszenie Rodzina na Plus organizuje wiosną 2017 dwa wyjazdy pielgrzymkowe: Sanktuaria Warmii w dniach 22-23 kwietnia 2017, szacowany koszt do 350 zł oraz Pielgrzymkę do Grodna w dniach 6-7 maja 2017 (wymagany paszport), szacowany koszt do 450 zł. Szczegółowe informacje można uzyskać mailem:pielgrzymki@krolowarodzin.pl oraz na stronie internetowej.
 10. Serdecznie zapraszamy na mszę świętą oraz modlitwę uwielbienia w 20. rocznicę erygowania naszej parafii – 21 stycznia 2017 roku, w sobotę, o godzinie18:00. Będziemy dziękować Panu Bogu za 20 lat istnienia naszej wspólnoty parafialnej i prosić o łaski na kolejne lata. Po modlitwie zapraszamy na spotkanie przy kawie, herbacie i ciastku.
 11. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci zaprasza na zimowisko w okresie ferii zimowych 2017 przy Środowiskowym Ognisku Wychowawczym ul. Kołłątaja 75. Zapewnione są: fachowa kadra, całodzienne wyżywienie, zajęcia kreatywne, różnorodne warsztaty, gry i zabawy, całodniowa wycieczka i wiele innych atrakcji. Więcej informacji w biurze TPD ul. Pietkiewicza 1.
 12. Bardzo serdecznie dziękujemy za ofiary na budowę kościoła składane podczas kolędy i na konto, a także za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na budowę kościoła. Dziękujemy również za makulaturę i nakrętki.
 13. Trwa kolęda – wizyta duszpasterska. Pragniemy spotkać się z całą rodziną. Bardzo prosimy o ofiary na budowę kościoła. Dzisiaj do bloków przyjdą ministranci, aby przypomnieć o kolędzie. Bardzo prosimy o życzliwe potraktowanie ministrantów. Plan kolędy znajduje się na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii. Jeśli ktoś zmienił adres zamieszkania, nie jest zapisany w parafii lub nie pasuje termin, a chciałby, żeby kapłan odwiedził z kolędą to prosimy zgłosić się do zakrystii po Mszy św. lub do kancelarii.