UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI – NOWY ROK 1 stycznia 2017r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI – NOWY ROK 1 stycznia 2017r.

1/ Dziś Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 18.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu z racji na pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00. Intencja dla KŻR o pokój w krajach ogarniętych wojną.

2/ Od jutra na czas trwania kolędy Msze św. od poniedziałku do piątku o godz. 8.00 w soboty o godz. 18.00.

3/ Dziękuję z ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.

4/ Uroczystość Objawienia Pańskiego – 6 stycznia. Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 11.30 i 18.00. Z racji na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W tym dniu przypada pierwszy piątek miesiąca.

5/ Orszak Trzech Króli w Białymstoku odbędzie się dnia 6 stycznia. Rozpoczęcie o godz. 12.00 na dziedzińcu Pałacu Branickich.

6/ Dzieci i młodzież oazowa zaprasza na jasełka bożonarodzeniowe. 6 i 8 stycznia po Mszy św. o godz. 11.30

7/ Pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. po godz. 18.00.

8/ Wizyta duszpasterska w parafii rozpocznie się 9 stycznia od godz. 16.30. Proszę rodziny, które w tym roku zamieszkały na terenie parafii, a mają życzenie przyjąć kapłana po kolędzie o zgłoszenie się w kancelarii lub w zakrystii.

9/ Po raz kolejny organizowany jest Parafialny Bal Karnawałowy. Odbędzie się on 25 lutego 2017 r. w restauracji LECH przy ul. Elewatorskiej. Serdecznie zachęcam do udziału.

10/ W tym tygodniu odeszły z naszej parafii do wieczności śp. Janina Sawicka i Irena Sawicka. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.