Uroczystość Narodzenia Pańskiego 25.12.2016

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – Uroczystość Narodzenia Pańskiego 25.12.2016

Cytat Tygodnia:
Nic nie może podważyć naszej ufności, tak jak nic nie może umniejszyć zachwytu nad wydarzeniem, które wspominamy. Dziś rodzi się Ten, który daje światu pokój.
[św. Jan Paweł II]

Uroczystość Narodzenia Pańskiego
25 grudzień 2016

Jutro  święto św. Szczepana, Pierwszego Męczennika, II Dzień Świąt.  Msze święte tak jak w niedzielę: 8:00, 10:00, 12:00 i 18:00

Duszpasterska wizyta kolędowa rozpocznie się 27 grudnia.
Plan jest wywieszony w gablotce oraz zamieszczony na stronie parafii. W zwykłe dni rozpoczynamy o 16:00 a w sobotę od 10 rano. W niedzielę i święta nie chodzimy. Tradycyjnie będą nam towarzyszyć ministranci. Jeśli to możliwe, prosimy o przybycie po księdza, proszę zgłaszać się na furtę klasztoru Ojców Werbistów. Już teraz dziękujemy za życzliwość i otwartość.