Ogłoszenia 4 Niedziela Adwentu – 2016-12-18

Informacja pobrana z rkalinowski.pl – Ogłoszenia 4 Niedziela Adwentu – 2016-12-18

• W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Pasterka o północy. Potem jeszcze msze św. o godz. 9.00, 11.00 i 12.30. Nie będzie mszy o godz. 18.00. Taca zbierana w czasie Pasterki jest przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.
  • Nowenna do św. Rafała Kalinowskiego zostanie odprawiona we wtorek, 20 grudnia po wieczornej mszy św.
  • Spotkanie opłatkowe grup modlitewnych naszej parafii odbędzie się w środę po wieczornej mszy św.
  • W piątek od godz. 17.00 do godz. 20.00 z przerwą na mszę św. będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu. W tych godzinach również będzie można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania.
  • Opłatki są rozprowadzane po mszy św. przed ołtarzem.
  • Dzisiaj przed kaplicą można nabyć miesięcznik wspólnoty ewangelizacyjnej Gloriosa Trinita.