IV NIEDZIELA ADWENTU 18 grudnia 2016 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – IV NIEDZIELA ADWENTU 18 grudnia 2016 r.

1/ Dziękuję ks. Karolowi Kondracikowskiemu za wygłoszone Słowo Boże, a kapłanom za posługę w konfesjonale podczas Rekolekcji Adwentowych.

2/ Dziś podczas Mszy św. o godz. 10.00 dokonamy intronizacji relikwii św. Charbela i poświęcenia Jego obrazu. Dziękuję panu Stanisławowi Kłosowskiemu za namalowanie obrazu, rodzinie z naszej parafii za ufundowanie relikwiarza i Stowarzyszeniu „Kieruj się Dobrem” za ufundowane ramy i pozostałym ofiarodawcom.

3/ Dziś podczas Mszy św. o godz. 11.30 zostaną włączeni do grona ministrantów nowi kandydaci. Dziękuję chłopcom za wyrażoną chęć służby Panu Jezusowi, rodzicom za wychowanie, ks. Rafałowi za przygotowanie ich do tej chwili i za opiekę duszpasterską.

4/ Dziś przed kościołem prowadzona jest zbiórka ofiar na pomoc panu Adamowi Sawickiemu z Osowicz, któremu w czwartek spłonął dom.

5/ Dziękuję za złożone ofiary na potrzeby parafii.

6/ Dziękuję za sprzątnięcie kościoła w sobotę. Zapraszam do świątecznego sprzątnięcia świątyni w piątek na godz. 9.00.

7/ Wigilia Uroczystości Narodzenia Pana Jezusa w sobotę. Wieczerza Wigilijna powinna mieć charakter religijny. W tym dniu pamiętajmy o ludziach ubogich i samotnych.

8/ Msza św. w dzień wigilii o godz. 8.00 rano.

9/Pasterka o północy. Na pierwszy dzień świąt Msze św. o godz. 10.00 i 11.30, a na drugi 8.00, 10.00 i 11.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.