44 serca pochwycone przez Jezusa

Informacja pobrana z chcejezusa – 44 serca pochwycone przez Jezusa

W ten – jakże wspaniały – adwentowy weekend mogliśmy oglądać przepiękne rzeczy… 44 serca pochwycone przez Jezusa Chrystusa. 44 serca ukochane i przemienione Bożą Miłością! Dziękujemy, Panie, za ten czas łaski!

Świadectwa:

Na tym kursie Jezus dał mi pokój i odwagę do przełamywania codziennych problemów, dylematów moralnych. Chwała Panu!!!
Krzysztof, 30 lat

Na kursie Nowe Życie Pan Bóg zabrał mój lęk, a wprowadził w to miejsce radość. Czuję się wolna w Jezusie Chrystusie.
Emilia, 67 lat

Na tym kursie Jezus pokazał mi, że jeszcze dużo przede mną i, że ciągle człowiek musi poszerzać swoją wiarę, kształcić się i żyć. Pokazał mi, że człowiek może być szczęśliwy dzięki nauce Kościoła i ma dookoła siebie wiele możliwości i ludzi, którzy pomogą mu pogłębiać swoją wiarę. Pokazał mi, że wszystko zawdzięczam właśnie Jemu i że jest moim najlepszym i najukochańszym Ojcem.
Rafał, 18 lat

Na tym kursie Bóg przeniknął moje serce swoją miłością, pierwszy raz poczułam potrzebę wyspowiadania się. Dziękuję Jemu za to.
Beata, 41 lat

Jestem tu dzięki mojemu kochanemu bratu. Dziękuję Jezusowi, że tak zorganizował mi weekend, że mnie zaprosił na ten kurs, że właśnie mnie wybrał. Moje serce na nowo się otworzyło – otworzyło na Boga, który tak mnie kocha. Kocham Cię Jezu!!!
Agnieszka, 36 lat

Na tym kursie Jezus obudził moje serce na nowo. Mam pragnienie poznawać Go każdego dnia. Podczas tego kursu Jezus uzdrowił mnie z lęku, niepokoju, teraz czuję spokój, ciepło i radość.
Magdalena 23 lata

Na tym kursie Jezus pokazał mi jak bardzo mnie kocha i że ciągle trzeba wzrastać w wierze, żeby być blisko Niego i że jest jedyną drogą do tego, aby być w pełni szczęśliwym.
Ola, 22 lata