Przejść drogę ze Słowem Bożym

Informacja pobrana z chcejezusa – Przejść drogę ze Słowem Bożym

Kolejny raz mieliśmy okazję przejść konkretną drogę ze Słowem Bożym! Kurs Emaus, który odbył się w miniony weekend (09-11.12.2016) w Supraślu, był czasem łaski i poznawania żywego Boga obecnego w swoim Słowie. 27 serc mogło zapłonąć na nowo, oto kilka świadectw z tego czasu:

Przed kursem Emaus czytałem i rozważałem Słowo Boże i chociaż potrafiłem dużo wynotować, wyciągnąć różne wnioski moje oczy i serce były jakby zamglone.
Jezus Słowo na kursie Emaus sprawił, że zacząłem nie tylko czytać, ale widzieć, nie tylko doświadczać, ale czuć.
Zrozumiałem i poczułem, że żadne Słowo na kartach Pisma Świętego nie jest zbędne. To Słowo żyje, daje życie i przemienia serce pozwalając, by każdy dzień w Jezusie Chrystusie był błogosławiony. Chwała Panu!
Patryk, 38 lat

Jezus Chrystus na kursie Emaus otworzył moje oczy, serce. Pokazał czym jest Pismo Święte, czytanie Słowa Bożego, to rozmowa z Jezusem, to słuchanie głosu Bożego oraz bycie samym z Bogiem z Jego żywym Słowem.
Elżbieta, 59 lat

Jezus Słowo na kursie Emaus pokazał mi ogrom Swojej miłości w Eucharystii. Wielki Bóg w małym kawałku chleba przyszedł i zamieszkał w moim sercu, powoli i delikatnie je przemienia. Jezus Słowo wyczekiwany przez proroków i wytęskniony przez pokolenia przychodzi i żyje we mnie. Chwała Panu !
Marta, 32 lata

Jezus Słowo na kursie Emaus zapewnił mnie, że nadal ma moje imię wyryte na Swoich dłoniach. Uświadomił mnie jednak, że nie mogę pójść naprzód ignorując dar jego Słowa. Wlał ponownie w moje serce spokój i radość. Najpiękniejszym momentem całego kursu była sobotnia Eucharystia pełna Bożej łaski i miłości.
Michał, 23 lata