III Niedziela Adwentu A 11.12.2016

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – III Niedziela Adwentu A 11.12.2016

W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 11.30 Błogosławieństwo matek oczekujących potomstwa.

Dzisiaj po każdej Mszy św. są zbierane ofiary do puszek na potrzeby Kościoła na Wschodzie.

W tym tygodniu wspominamy:

13 grudnia – wspomnienie św. Łucji, Dziewicy.

14 grudnia – wspomnienie św. Jana od Krzyża, Prezbitera i Doktora Kościoła.

Poświęcone opłatki na stół wigilijny są do nabycia po każdej Mszy św. w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej.

W  następna niedzielę 18.12  rozpoczynamy nasze rekolekcje adwentowe.  Nauki rekolekcyjne przez trzy dni będzie głosił ks. Krzysztof Chajter.

Odwiedziny chorych z naszej parafii 16 grudnia od godz. 10.00 i od godz. 15.00. Proszę  zapisywać chorych do spowiedzi i komunii św. w zakrystii i kancelarii parafialnej.

W najbliższą sobotę o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie opłatkowe KŻR.

Przypominamy , że każdego dnia w naszym kościele o godz. 17.30 odmawiamy różaniec, a po Mszy św. o godz. 7.00 koronkę do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy .

W minionym tygodniu zakończyły się prace docieplania kopuły i poddasza kościoła. Koszt tych prac wyniósł 54 tys. zł. Za wszelkie ofiary składane na pokrycie tych kosztów , składamy wielkie Bóg zapłać.

Parafia Wszystkich Świętych i szkoła nr. 11  przy ul. Rzemieślniczej organizuje spotkanie opłatkowe dla osób niepełnosprawnych, które odbędzie we czwartek 15 grudnia  o godz. 10.00 w Dworze Czarneckich w Porosłach. Zapisało się już 192 osoby, można jeszcze się wpisywać.