III NIEDZIELA ADWENTU 11 grudnia 2016 r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – III NIEDZIELA ADWENTU 11 grudnia 2016 r.

1/ Dziś błogosławieństwo matek, oczekujących potomstwa. Zachęcam do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

2/ Dziś podczas Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie medalików dzieciom, które przygotowują się do Pierwszej Komunii św.

3/ Bóg zapłać za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszej parafii. Dzisiejsze ofiary złożone na tacę, przeznaczone będą na pokrycie kosztów w związku z pracami prowadzonymi na piętrze plebanii. Ofiary do puszek na Kościół na Wschodzie.

4/ Dziękuję funkcjonariuszom Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, którzy wraz z Biurem Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miejskiego w Białymstoku przeprowadzili w piątek przy naszym kościele akcję „Odblaskowy Eksperyment”. Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 akcja będzie kontynuowana.

5/ Odwiedziny z posługą sakramentalną osób starszych i chorych 16 XII od godz. 10.00.

6/ Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii w przyszłą sobotę i niedzielę (17 – 18 grudnia). W sobotę Msze św. o godz. 10.00 i 18.00, w niedzielę 8.00, 10.00, 11.30 i 18.00.  

7/ Msza Święta w intencji Ojczyzny i Ofiar stanu wojennego zostanie odprawiona we wtorek, 13 grudnia 2016 roku, o godz. 18.00 w kościele św. Rocha w Białymstoku. Po Mszy Świętej nastąpi przemarsz ulicami miasta do pomnika bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Apel pamięci i złożenie kwiatów
odbędzie się pod tablicą memoratywną przy ul. Lipowej 20.