11 grudnia – 3. Niedziela Adwentu – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 11 grudnia – 3. Niedziela Adwentu – Ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 3 NIEDZIELA ADWENTU. W dniu dzisiejszym błogosławienie matek oczekujących potomstwa.
 2. Rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe. Prowadzi je Ks. mgr Mariusz Borys, student KUL. Weźmy czynny udział i przychodźmy na rekolekcje przez trzy dni. Przystąpmy do spowiedzi św.. Zakończenie rekolekcji we wtorek.
 3. Kwartałowe dni modlitw o życie chrześcijańskie w rodzinach: 14, 16 i 17 grudnia.
 4. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 18.30.
 5. Roraty są odprawiane w poniedziałki, środy i piątki o godz. 18.00. Zapraszamy, dzieci, młodzież i starszych do udziału w roratach.
 6. 15 grudnia – czwartek – godz. 18.00 – Msza św. za zmarłego śp. Księdza Prałata Stefana Girstuna.
 7. W parafii są ludzie chorzy i w starszym wieku, którzy nie mogą przyjść do kościoła. Proszę zgłosić, kto chciałby skorzystać ze spowiedzi i Komunii Św. W czwartek – 22 grudnia od godz. 9.00 księża będą odwiedzać chorych z Panem Bogiem.
 8. W poniedziałek i wtorek kancelaria będzie nieczynna!
 9. Opłatki poświęcone na stół wigilijny można nabyć w starej kancelarii przy zakrystii, także w dni powszednie w kancelarii na plebanii. Ofiary z opłatków przeznaczone są na budowę nowego Kościoła.
 10. Świece Caritas na stół wigilijny można nabyć w przedsionku kościoła.
 11. Jest czasopismo „Drogi Miłosierdzia” na grudzień i „Miłujcie się”. Zachęcamy do nabycia i czytania.
 12. Stowarzyszenie Rodzina Na Plus rozprowadza pocztówki i ozdoby świąteczne wykonane przez parafian, a młodzież sianko na stół wigilijny.
 13. Dziękuję za ofiary na budowę kościoła. Dziękuję za makulaturę i nakrętki. Dziękuję za dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone na budowę.
 14. Fundacja RR-Razem Raźniej serdecznie zaprasza seniorów powyżej 60-go roku życia oraz osoby niepełnosprawne z Białegostoku na spotkanie inaugurujące początek działalności, a także prezentację rabatowej Podlaskiej Karty Razem Raźniej. Spotkanie odbędzie się 17 grudnia w sobotę o godz. 12.00 w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym przy ul. Kościelny 1A, obok księgarni św. Jerzego.