W listopadowy weekend…

Informacja pobrana z chcejezusa – W listopadowy weekend…

nz-hermanowka-11-2016

W listopadowy weekend (10-13.11.2016 r.) w Hermanówce 55 osób uczestniczyło w kursie Jan, gdzie Jezus pokazywał i uczył, jak mamy stać się prawdziwie Jego uczniami.
Chwała Panu za ten piękny czas.

Oto kilka świadectw z kursu:

Na kursie Jan Jezus dał mi wewnętrzny pokój i radość. Wiem już komu mam zaufać i jak iść w dalszą drogę życia, które otrzymałam od Nauczyciela.
Chwała Panu!
Kaśka, 42 lata

Na kursie Jan, Jezus pokazał mi, że czekał tu na mnie, że przygotowywał mnie już wcześniej do podjęcia tych decyzji, które na kursie podjęłam. Zobaczyłam, że ten kurs jest kolejnym etapem formowania mnie przez Pana, że Pan wobec mnie ma swój plan, który realizuje w swoim czasie. Chwała Panu!
Ania, 54 lata

Na kursie Jan, Jezus odnowił we mnie mentalność ucznia, człowieka świadomego swojej misji, przyszłości oraz wiary. Był to czas idealny na ten moment w moim życiu. Jestem przekonany, że jest to nieoczekiwany początek pięknej przygody!
Chwała Panu,
Mateusz, 18 lat

Podczas kursu Jan, Jezus pokazał mi, że mam w sobie wiele talentów, które mogę wykorzystywać. Pokazał mi, że nie mogę stać w miejscu, muszę iść do przodu, powierzając Mu swoje życie. On doda mi odwagi.
Jezus pokazał mi, że nie dbam o moje relacje rodzinne, z przyjaciółmi, za mało czasu poświęcam bliskim, a przez to bardzo ich ranię.
Chwała Panu za ten piękny czas!
Ania, 32 lata

Na kursie Jan Jezus pokazał jak powinien wyglądać dzień ucznia Jezusa i upomniał się o czas spędzony z Nim. Podjąłem decyzję, że będę poświęcał Mu więcej czasu na osobistym spotkaniu.
Jezus dał mi też łaskę ponownego spojrzenia na Eucharystię jak na cud i uświadomił mnie jaki mam przywilej biorąc w niej czynny udział. Jezus pokazał mi także jak mnie formuje i jestem Mu za to wdzięczny. Chwała Panu!
Mariusz, 24 lata

Jezus dał mi pragnienie formowania w sobie ucznia Jezusa, trwania przy Nim i podjęcia się formowania innych uczniów. Chcę by ten kurs był dla mnie nowym początkiem.
Pan jeszcze bliżej przyciągnął mnie do Siebie. Pokazał mi prawdę i to, żebym nie bała się głosić Chrystusa.
Chwała Panu.
Ewa, 60 lat

Na kursie Jan Jezus upewniał mnie jeszcze bardziej w tym, że to On mnie wybrał, a nie ja Jego, że to nie moja zasługa, ale Jego.
Pokazał dużo prawdy o mnie samej i dał mi narzędzia, aby naprawiać to w czym niedomagam i godzić się z tym, czego nie mam. Upewnił w Misji, którą mi powierzył i pokazał, jak idąc Jego śladami ją wypełniać. Moje serce radowało się z każdej chwili na tym kursie!
Jezus nadał mi wartość, Jego przyjaciela i ucznia, zaprosił, aby to nie był koniec, ale piękny początek ciężkiej i równie niesamowitej drogi.
Chwała Mu za ten wspaniały czas!
Ula, 23 lata

Na kursie Jan, Pan dał mi odpowiedzi na wiele pytań, z którymi tu przyjechałam. Pozwolił mi również stanąć w prawdzie o sobie. Mówił do mego serca i pokazywał prawdę o mnie.
Przewartościował moje priorytety i zmienił moje serce, mam nadzieję, że na zawsze.
Pokazywał mi, że to On jest najważniejszy, najlepszym Nauczycielem i formatorem. Zmienił mój sposób postrzegania wielu spraw. Bardzo wiele się tu nauczyłam.
Dziękuję Ci Panie za wszystkie osoby, szczególnie jedną, dzięki której mogłam tu być. To był wspaniały, przełomowy czas w moim życiu, które nigdy nie będzie takie samo.
Chwała Panu!
Ania, 44 lata