I Niedziela Adwentu 27.11.2016

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – I Niedziela Adwentu 27.11.2016

Dzisiaj po Mszy św. roratniej o godz. 7.30 zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny, w które można zaopatrzyć się po każdej Mszy św. w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia. Ofiary za opłatki przeznaczone są na pokrycie kosztów złocenia głównego ołtarza.

W tygodniu wspominamy:

• 30 listopada – święto św. Andrzeja Apostoła.
  • 3 grudnia – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, Prezbitera.

W tym tygodniu wypada : -Pierwszy  czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

– Pierwszy  piątek miesiąca nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa,   po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00.

– Pierwsza  sobotę miesiąca,  nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00.

Następna niedziela jest I niedzielą miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30  rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólny różaniec, prowadzony przez Kółka Żywego Różańca. Zapraszamy chętne osoby do włączenia się do kółek różańcowych. Tworzone będzie również nowe bractwo różańcowe męskie. Chętnych mężczyzn zapraszamy. Zapisy w zakrystii.

Przypominamy, że w okresie Adwentu są odprawiane w naszym kościele Roraty w każdą  środę o godz. 6.30, w piątek o godz. 18.00 i w sobotę o godz. 6.30.

Rekolekcje adwentowe w naszym kościele 18, 19 i 20 grudnia.

W zakrystii do nabycia świece Caritas na stół wigilijny

W następną  niedziele po każdej Mszy św. przed kościołem  zbiórka do puszek dla najbardziej potrzebujących i ubogich by pomóc w przygotowaniu się do Świat Bożego Narodzenia .

W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 18.00 spotkanie biblijne .

8 grudnia po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie  przed I komunią św.

W dniach 9-11.12 odbędą się rekolekcje ewangelizacyjne „Eureka” dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii.