I NIEDZIELA ADWENTU 27 listopada 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – I NIEDZIELA ADWENTU 27 listopada 2016r.

1/ Dziś początek Adwentu i Nowego Roku Kościelnego. Przeżywać go będziemy pod hasłem: „Idźcie i Głoście”.

2/ Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 będzie miał miejsce obrzęd błogosławienia opłatków na stół wigilijny. Można je będzie nabywać przez cały Adwent przy wyjściu z kościoła, a także w kancelarii. Ofiary składane prze tej okazji przeznaczone będą na wykończenie sal na plebanii do spotkań duszpasterskich. Do każdego zestawu proszę przyjąć pocztówkę świąteczną.

3/ Od dziś można nabyć święcę „Caritas” – jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Świeca duża – 11 zł, mała – 6 zł.

4/ Msze św. Roratnie w piątki i w soboty o godz.18.00. W piątki zapraszamy dzieci i młodzież gimnazjalną.

5/ Rekolekcje Adwentowe 17 i 18 XII (sobota, niedziela). Rekolekcje poprowadzi ks. Karol Kondracikowski.

6/ W tym tygodniu pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwa poprzedzone będą godzinną adoracją Najświętszego Sakramentu. Od godz. 17.00 możliwość spowiedzi. O godz. 18.00 Msza św.

7/ W następną niedzielę taca na Kurię Metropolitalną Białostocką.