Zapraszamy na inaugurację Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom

Informacja pobrana z bialystok.caritas.pl – Zapraszamy na inaugurację Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom

Serdecznie zapraszamy na inaugurację Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, które odbędzie się 27 listopada (najbliższa niedziela) przy dolnym kościele św. Kazimierza – plac przy ul. Berlinga. W tym miejscu o godz. 12:00 spotkają się przedstawiciele trzech organizacji charytatywnych: Caritas, Eleos i Diakoni, by wspólnie zapalić wigilijne świece. Tegoroczna XXIII edycja przebiegać będzie pod hasłem: „Płomień miłosierdzia”. Dzieci ze świetlic Caritas i Eleos wspólnie ubiorą choinkę oraz zaśpiewają przygotowane utwory. Wcześniej, ok. godz. 10:30 na wszystkich czekać będzie słodki poczęstunek.
Tegorocznej inauguracji towarzyszyć będą następujące koncerty:
12.10- 12.30 Chór chłopięcy i schola z parafii św. Kazimierza.
13.30-14.00 Przemarsz orkiestry F. Mocarskiego wokół Kościoła
14.00- 14.30   muzykująca rodzina Trojanowscy i podopieczni
14.30.-15.00  Dorota Hermanowicz i podopieczni
15.00-16.00 Trojanowscy i podopieczni
16.00 -16.30  Tadeusz Doroszko z zespołem
W czasie koncertu wolontariusze Caritas i ŚDM będą rozprowadzać wigilijne świece. Zachęcamy także do wysyłania charytatywnych sms-ów na nr 72052 z hasłem METANOIA, (koszt 2,46 z VAT).