Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 20.11.2016

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 20.11.2016

Cytat Tygodnia: Gwoździe i krzyż są widoczne, lecz sam krzyż jest znakiem królestwa. Dlatego zaś wzywam samego Króla, ponieważ widzę Go ukrzyżowanego, a rzeczą króla jest umierać za poddanych.[św. Jan Chryzostom]

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata
20 listopad 2016

Wypominki w intencji wiernych zmarłych są codziennie o 17:25 Różaniec odmawiają członkowie Kół Różańcowych z naszej parafii. Do 26 listopada (sobota) włącznie.

Od 20 do 23 XI Koło Różańcowe Św. Rity
Od 24 do 26 XI Koło Różańcowe Św. Faustyny

Od następnej niedzieli, 27 listopada początek Adwentu i nowego roku liturgicznego. Msze święte roratnie w naszym kościele będą w poniedziałki, środy i soboty o 6 rano. Rekolekcje adwentowe są planowane na  16,17, 18 grudnia ( piątek, sobota i niedziela).