20 listopada – Uroczystość Chrystusa Króla – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 20 listopada – Uroczystość Chrystusa Króla – Ogłoszenia

 1. Dzisiaj 34 NIEDZIELA ZWYKŁA – UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA. W dniu dzisiejszym za pobożne odmówienie aktu poświęcenia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa można uzyskać odpust zupełny.
 2. Dzisiaj na każdej Mszy św. Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana i zakończenie Jubileuszowego Roku Miłosierdzia.
 3. Dzisiaj na Mszach św. o godz. 9.00 i 10.30 poświecenie książeczek do nabożeństwa dzieciom klas III Szkół Podstawowych.
 4. 21.11 – poniedziałek – Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny.
 5. 22.11 – wtorek – Wspomnienie św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy, Patronki Chórów Kościelnych.
 6. W następną niedzielę, 27 listopada, początek adwentu. 
 7. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę po wieczornej Mszy św.
 8. Wypominki – modlitwy za zmarłych o godz. 17.10. Będą do 27 listopada włącznie.
 9. Są czasopisma: „Drogi Miłosierdzia” na listopad, „Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”. Można nabyć przed kościołem.
 10. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci wspólnie z parafią będzie uczestniczyć w Programie Pomocy Żywnościowej FEAD skierowanym do rodzin w trudnej sytuacji ekonomicznej. Osoby zainteresowane uczestnictwem w programie mogą uzyskać informacje w kancelarii parafialnej na plebanii w najbliższą środę 23 listopada od godz. 17.30 do 18.30.
 11. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła oraz za makulaturę i nakrętki. W ubiegłą niedzielę na tacę przeznaczoną na budowę kościoła złożono: 7176,50zł. Serdeczne Bóg zapłać.