XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13 listopada 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13 listopada 2016r.

1/ W dniu dzisiejszym w naszej parafii goszczą Siostry od Aniołów, które podzielą się z nami świadectwem wiary. Przybliżą nam również obecność Aniołów. Wieczorem po Mszy św. o godz.18.00 poprowadzą uwielbienie z Aniołami. Serdecznie zapraszamy.

2/ W Katedrze Białostockiej dziś o godz. 18.00 Ksiądz Arcybiskup, Metropolita Białostocki dokona Zamknięcia Roku Miłosierdzia, a w przyszłą niedzielę w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, papież Franciszek uroczyście zamknie Nadzwyczajny Jubileuszowy Rok Miłosierdzia. Uczyni to poprzez symboliczny gest zamknięcia Drzwi Świętych w Bazylice św. Piotra w Rzymie.

3/ Dziś ofiary składane na tacę przeznaczone będą na zakup oleju opałowego, a do puszek na Pomoc Kościołowi prześladowanemu.

4/ Obrzęd poświęcenia książeczek do nabożeństwa dzieciom które przygotowują się do Pierwszej Komunii św. dziś podczas Mszy św. o godz. 11.30.

5/ Uroczystość NMP Matki Miłosierdzia, Głównej Patronki Archidiecezji 16 listopada. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00.

6/ Bóg zapłać wspólnocie Domowego Kościoła za sprzątnięcie świątyni. Zapraszamy do tej posługi chętne osoby w najbliższą sobotę.

7/ W przyszłą niedzielę 20 listopada po Mszy św. o godz. 8.00 podczas wystawienia Najświętszego Sakramentu dokonamy Aktu Zawierzenia przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

8/ W dniach 25 – 27 listopada odbędzie się wyjazd młodzieży oazowej i gimnazjalnej.  Osoby, które jeszcze nie odebrały zgody na wyjazd powinny zgłosić się do ks. Rafała.