Odkryliśmy Boga

Informacja pobrana z chcejezusa – Odkryliśmy Boga

eureka_mk

Kolejne młode serca z radością ogłaszają: Eureka! Odkryliśmy Boga! 🙂 W par. NMP Matki Kościoła w Białymstoku dobiegł końca kurs Eureka. Druga grupa młodzieży z tej parafii, przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania, zachwycała się Bogiem i przekazywała Mu ster swojego życia. Chwała Panu za ten czas! 🙂

Oto kilka świadectw i zdjęć z kursu:
Podczas tego kursu odkryłam, że Bóg istnieje i bardzo mnie kocha. Czuję, że zbliżyłam się do Niego. Uświadomiłam sobie, jak nisko byłam, wśród jakich ludzi się obracałam i jakim człowiekiem byłam bez Boga.
Sandra, 15 lat

Moją „Eureką” jest Jezus Chrystus. Pan Jezus pozwolił mi odkryć Jego miłość do mnie i to, że kocha mnie zawsze, bez względu na wszystko. Zrozumiałam, że zawsze jest ze mną, dzięki czemu nigdy nie będę samotna.
Kinga, 15 lat

Moją eureką jest to, że nareszcie odkryłam co to znaczy miłość Boża. Podczas tego kursu poczułam zupełnie inne nastawienie do Boga. Przyszłam tutaj „z przymusu”, ale z chęcią zostałabym dłużej. Poczułam prawdziwą miłość do Boga.
Julia, 15 lat

Moją Eureką jest bycie sobą. Pan Bóg pozwolił mi pokazać prawdziwą siebie innym. Bardzo często wśród innych ludzi nakładałam maski, „dostosowywałam się” do otoczenia. Podczas kursu Jezus powoli mnie zmieniał i pokazał, że On mnie kocha taką, jaka jestem, a inni ludzie też zaakceptują mnie i moją prawdziwą twarz.
xxx

Moją Eureką jest to, że zaczęłam bardziej wierzyć w Boga. Uświadomiłam sobie, że nie jestem sama. W każdej chwili mogę zwrócić się do Niego w każdej potrzebie.
Doma, 15 lat

Moją Eureką jest Duch Święty, jako Ktoś, kto może mnie prowadzić na co dzień. Odkryłem też wspólnotę, jako możliwość wyjścia z problemów.
Tomek, 15 lat

Moją Eureką jest większa, mocniejsza wiara. Podczas tego kursu Pan Bóg pozwolił mi odkryć większą miłość do Niego, większe zaufanie i zmianę myślenia o Bogu.
Ola, 16 lat

Moją Eureką jest Jezus. Było bardzo fajnie. Nie żałuję tego czasu. Odkryłem, że Bóg jest wśród nas.
Bartek, 15 lat

Nigdy nie byłam zbytnio wierząca lecz dzięki temu kursowi zapragnęłam bliżej poznać Chrystusa. Podczas kursu Bóg pozwolił mi odkryć Jego miłość.
Ania, 15 lat

Bogu niech będą dzięki! 🙂