Ogłoszenia Duszpasterskie 20161106

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20161106

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 32 niedziela zwykła.

Dzisiaj o godz. 9.30 Msza św. dla dzieci klas drugich i ich rodziców.

W dzisiejszą niedzielę, jako pierwszą miesiąca, Różaniec dla KŻR i wszystkich chętnych po Mszy św. o godz. 12.30.

Dzisiaj katecheza chrzcielna o godz. 17.00 dla rodziców i chrzestnych.

Od dzisiaj modlitwy wypominkowe będą rozpoczynały się od godz. 17.00, a nie od godz. 17.15. Okazało się, że w tym roku mamy więcej zgłoszonych zmarłych i łatwiej będzie nam modlić się od godz. 17.00.

Ks. Wojciech zaprasza na dzisiejszą adorację Najświętszego Sakramentu Na drodze do świętości po Mszy św. o godz. 18.00.

W poniedziałek (7.11) w archikatedrze w Białymstoku rozpoczyna się Nowenna Opieki NMP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia (codziennie o godz. 18.00). Nasz dekanat Białystok Bacieczki, więc i nasza parafia, mamy wyznaczony dzień naszego udziału w Nowennie. Będzie to środa 9 listopada 2016 r. Będziemy też mogli udać się, jak co roku, autokarem do archikatedry i nim powrócić po Nowennie. Autokar przy naszym kościele o godz. 17.00.

Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej (9.11).

Wspomnienie św. Leona Wielkiego Papieża i Doktora Kościoła (10.11).

Wspomnienie św. Marcina z Tours, Biskupa (11.11).

W piątek (11.11) Święto Niepodległości, modlimy się. za naszą Ojczyznę Wywieśmy narodowe flagi. W naszym kościele porządek Mszy św. niedzielny. Nie ma postu. Zapraszamy serdecznie do udziału.

Wspomnienie św. Jozafata, Biskupa i Męczennika (12.11).

Ks. Wojciech Rogowski kończy swoją pracę z grupą formacyjną naszej Parafii: Odnowa w Duchu Świętym. Dziękujemy Ks. Wojciechowi za jego gorliwą pracę. Opiekę na Odnową w Duchu Świętym przejmuje Ks. Adam Dawidowicz. Życzymy Ks. Adamowi owocnej pracy i satysfakcji z opieki nad tą grupą formacyjną.

Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę na Białostockie Seminarium Duchowne, za nabywanie kalendarzy seminaryjnych i za wszelką życzliwość.

W następną niedzielę ofiary na tacę przeznaczmy na naszą plebanię.

Jest inicjatywa obywatelska: Mama, Tata i Dzieci, w której chodzi, aby Unia Europejska respektowała w swoim prawodawstwie instytucję małżeństwa jako związek mężczyzny i kobiety. W tym celu konieczne jest zebranie miliona podpisów do 1 grudnia. Możemy to uczynić już dzisiaj w zakrystii. Bardzo o to proszę.

Jest listopadowe czasopismo Drogi Miłosierdzia. Zachęcam do lektury, są ciekawe artykuły. Polecam mój artykuł Przyjdź Królestwo Twoje o intronizacji Chrystusa Króla.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)