Program na listopad 2016

Informacja pobrana z bialystok.kik.opoka.org.pl – Program na listopad 2016

2.11 Środa      Dzień Zaduszny

06.11   Niedziela 1915  Kościół pw. Św. Wojciecha  – Msza Święta – modlitwa w intencjach członków KIK

9.11 Środa  1900  Z cyklu Spotkanie z Biblią „Księga Psalmów – wprowadzenie” – Ks. Marek Kowalczuk (Profesor AWSD w  Białymstoku) Sala konferencyjna w Muzeum Archidiecezjalnym, ul. Warszawska 48.

11.11 Piątek     Dzień Niepodległości

Zwyczajem lat ubiegłych – chociaż rok temu nie udało się podtrzymać tej tradycji – była pielgrzymka na groby powstańców na górę Św. Jana k/Królowego Mostu z Mszą Św.

Chcemy przywrócić tą tradycję – o ile dopisze pogoda i o godz. 1100 Ks. Kapelan A. Matan odprawi w znanym nam miejscu Mszę Św.

Prosimy o deklaracje kto pojedzie na pewno, bo dojazd indywidualny sprzed kościoła Św. Wojciecha, a dysponujących samochodami prosimy o zabieranie niezmotoryzowanych. (mail lub tel.). Dla chętnych przy pogodzie dojazd rowerami.

W przypadku niepogody pozostają uroczystości miejskie  – Msza Św. w katedrze o godz. 1100

16.11 Środa 18.00 Katedra Białostocka – Msza Święta – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej  Matki Miłosierdzia

23.11 Środa 1900  ks. prof. Czesław Gładczuk – Czas skupienia: „Albowiem, życie twoim wiernym, Panie, nie kończy się …” Sala konferencyjna w Muzeum Archidiecezjalnym, ul. Warszawska 48.

30.11 Środa 1900  ks. dr Adam Matan  – Z cyklu nauka i wiara: „Człowiek w poszukiwaniu arche”.  Sala konferencyjna w Muzeum Archidiecezjalnym, ul. Warszawska 48.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych