XXXI Niedziela Zwykła 30.10.2016

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XXXI Niedziela Zwykła 30.10.2016

We wtorek  1 listopada będziemy obchodzić Uroczystość Wszystkich Świętych. Kościół oddaje cześć wszystkim, którzy weszli do chwały nieba, równocześnie w naszym kościele rozpoczynamy odpust parafialny. W tym czasie przez trzy dni gościć będziemy  ojca  redemptorystę Mariusza Więcławskiego , który wygłosi do nas Słowo Boże.

1 i 2 listopada porządek Mszy św. jest następujący : 7.30, 9.30 .11.30, 13.00 ,  o 15.00 nieszpory żałobne  i procesja na cmentarzu  zakończona Mszą św. składkowa , oraz wieczorna Msza św. o godz. 18.00.  Po procesji  na cmentarzu będzie możliwość poświęcenia pomników.

We czwartek    3 listopada  Msze św. w naszym kościele będą odprawione o godz. 7.00( z kazaniem) , 9.30 (Msza św. składkowa za zmarłych i kazaniem )  i 18.00(  Msza św.  z nieszporami )

Różaniec wspominkowy będzie odmawiany w kościele od 2 do 6 listopada  o godz. 17.00.

W dalszym ciągu przyjmujemy na wypominki.  Na stoliku za ławkami zostały wyłożone kartki  do wypełnienia, które należy przynosić do zakrystii lub kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia .

1 i 2 listopada na  cmentarzu do puszek zbierane będą ofiary na utrzymanie i prace modernizacyjne na naszym cmentarzu, o zaangażowanie i pomoc w zbiórce prosimy wspólnoty parafialne( KŻR i Odnowę w Duchu św., Domowy Kościół, RRN)

W tym tygodniu wypada :

Pierwszy  czwartek,  piątek , sobota i pierwsza niedziela miesiąca.

Dzisiaj przed kościołem  jest rozprowadzany kalendarz naszej parafii na 2017 rok za dobrowolną ofiarę. Dochód z kalendarza przeznaczony jest na pokrycie kosztów  złocenia głównego ołtarza w naszym kościele.

Wielkie Bóg zapłać firmie Ogrodom Marka za wykonanie ogrodu przed naszą plebania.

Administracja cmentarza przypomina o konieczności odnowienia  po upływie 20 – lat miejsca na cmentarzu .

W następna niedziele ofiary na tacę będą przeznaczone na AWSD w Białymstoku .

Ksiądz Arcybiskup Edward Ozorowski, Metropolita Białostocki, zaprasza  wszystkich wiernych Archidiecezji Białostockiej do udziału w dorocznej Nowennie Opieki  w dniach od 7 do 16 listopada 2016 roku. Nabożeństwa odbywać się będą w Bazylice Katedralnej o godz. 18.00.

Nasza parafia zaproszona jest na 9 listopada.

W dniach 20-26 maja 2017 r. organizowana jest samolotowa pielgrzymka do Fatimy na 100 rocz. objawień. Program pielgrzymki w gablocie przedsionku kościoła. Serdecznie zapraszamy.

Program nabożeństw w parafii Wszystkich Świętych w Białymstoku w dniach 1-3 listopada 2016 roku .

Błogosławieni Miłosierni

1 listopada 2016 r. Wszystkich
Świętych  ( Odpust )

– Świętymi bądźcie. Jezus – źródło życia i świętości

Godz. 7.30- Msza św. z kazaniem

Godz. 9.30- Msza św. z kazaniem

Godz. 11.30- Msza św. z kazaniem

Godz. 13.00- Msza św. z kazaniem

Godz. 15.00 – nieszpory , procesja na cmentarzu . Po zakończeniu procesji Msza św. składkowa  za  zmarłych .

Godz. 18.00 – Msza św. z kazaniem

2 listopada 2016 r. – Wspomnienie wiernych zmarłych. Módlcie się za zmarłych. Jezus – nadzieją umierających .

Godz. 7.30- Msza św. z kazaniem

Godz. 9.30- Msza św. z kazaniem

Godz. 11.30- Msza św. składkowa  z kazaniem

Godz. 13.00- Msza św. z kazaniem

Godz. 17.00 – Różaniec i wypominki za zmarłych.

Godz. 18.00 – Msza św. z kazaniem

3 listopada 2016 r. – Żyj miłosierdziem. Jezus – pokojem i pojednaniem naszym.

Godz. 7.00- Msza św. z kazaniem

Godz. 9.30- Msza św. składkowa za zmarłych  z kazaniem

Godz. 17.00 – Różaniec  i wypominki za zmarłych .

Godz. 18.00 – Msza św. z  nieszporami