Ogłoszenia Duszpasterskie 20161023

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20161023

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 30 niedziela zwykła.

Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Słowo Boże głosi Ojciec Sebastian Stasiak ze Zgromadzenia Ojców Oblatów NMP z Kodnia. Dziękujemy mu. Nabywajmy kodeński kalendarz misyjny, aby w ten sposób wspomóc dzieło misyjne Ojców Oblatów. Ofiary na tacę – na misje.

Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza (28.10).

W następną niedzielę w naszym kościele uroczystość Rocznicy Poświęcenia (konsekracji) naszej świątyni parafialnej.

Nabożeństwo Różańcowe po Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie w kościele lub do modlitwy różańcowej w gronie rodziny.

Nabywajmy nasz Kalendarz parafialny na rok 2017.

Zapisujemy na wypominkowe modlitwy za naszych zmarłych. Modlitwy będą trwały od 3 do 26 listopada, codziennie o godz. 17.15.

W następną sobotę (29.10) w naszym kościele po Różańcu godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu pod przewodnictwem Ks. Wojciecha.

Dziękuję za ofiary złożone na tacę na naszą plebanię, za ofiary składane na konto i od ostatniej niedzieli w kancelarii i w zakrystii. Dziękuję za wszelką życzliwość.

Jutro w poniedziałek (24.10) Święto naszej szkoły im. św. Jana Pawła II. Msza św. w naszym kościele o godz. o godz. 11.00. Serdecznie zapraszam do udziału.

W niedzielę 30.10 młodzież KSM będzie rozprowadzała znicze. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie remontu ośrodka Metanoia – ośrodka dla osób uzależnionych w Czarnej Białostockiej.

Koło Przyjaciół Radia Maryja z okazji 9-rocznicy powstania Koła serdecznie zaprasza na spotkanie wszystkich członków Koła i ofiarodawców oraz wszystkich chętnych w niedzielę 30.10 o godz.17.00.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)