XXX Niedziela Zwykła 23.10.2016

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XXX Niedziela Zwykła 23.10.2016

Cytat Tygodnia: Miej wciąż w pamięci życie wiekuiste i to, że najbardziej wyzuci, ubodzy i pokorni cieszyć się będą największym szczęściem i chwałą u Boga. [św. Jan od Krzyża]

XXX Niedziela Zwykła – Niedziela Misyjna
23 październik 2016

W listopadzie w sposób szczególny pamiętamy o naszych zmarłych.

W naszej parafii wypominki będą od 1  (wtorek)  do 26 listopada (sobota) włącznie. O 17:30 będzie odmawiany różaniec przez Koła Różańcowe w intencji wiernych zmarłych polecanych w wypominkach.

Od 01 do 04 XI Koło Różańcowe Matki Bożej Miłosierdzia

Od 05 do 07 XI Koło Różańcowe Matki Boskiej Częstochowskiej

Od 08 do 10 XI Koło Różańcowe Św. Józefa

Od 11 do 13 XI Koło Różańcowe Św. Teresy od Dz. Jezus

Od 14 do 16 XI   Koło Różańcowe Św. Jana Pawła II

Od 17 do 19 XI Koło Różańcowe Matki Boskiej Bolesnej

Od 20 do 23 XI Koło Różańcowe Św. Rity

Od 24 do 26 XI Koło Różańcowe Św. Faustyny

W uroczystość Wszystkich Świętych, 1 listopada będzie sprawowana msza święta na cmentarzu w Księżynie, o 12 w południe, w intencji wiernych zmarłych spoczywających na tym cmentarzu. Zapraszamy do uczestnictwa.

Jesienna zbiórka na dokończenie budowy naszej świątyni jest prowadzona przez członków Rady Parafialnej. Ofiary można także składać na konto parafialne parafii. Już teraz dziękujemy.

Rozpoczynamy zapisy na ministrantów (od II klasy szkoły podstawowej wzwyż). Serdecznie zachęcamy młodych chłopców i dziewczęta, którzy zechcieliby dołączyć do grona ministrantów służąc Panu Bogu przy ołtarzu. Spotkanie odbędzie się w sobotę,

29 października, o godzinie  9.00 w kościele.