Galeria Jurowiecka wspiera ośrodek Metanoia

Informacja pobrana z bialystok.caritas.pl – Galeria Jurowiecka wspiera ośrodek Metanoia

Galeria Jurowiecka świętuje 1. urodziny. Jedną z przygotowanych inicjatyw będzie akcja charytatywna na rzecz Katolickiego Ośrodka Wychowania i Terapii Uzależnień Mentanoia – placówki prowadzonej przez Caritas Archidiecezji Białostockiej. Im więcej uda się zebrać, tym lepiej, ponieważ drugie tyle dołożą właściciele Galerii Jurowieckiej.„To był dla nas bardzo ważny rok. Pojawili się nowi Klienci, kolejne sklepy i dodatkowe usługi. Chcielibyśmy wspólnie z Państwem uczcić pierwszy rok obecności Galerii Jurowieckiej w krajobrazie Białegostoku. Zapraszamy na urodzinowy weekend!

Mimo, że dopiero raczkujemy, to staramy się na każdym kroku zadbać o dobrą atmosferę w naszej galerii oraz bogactwo wyboru i dobre marki. Dlatego od momentu otwarcia sukcesywnie poszerzaliśmy naszą ofertę,  dzięki temu powitaliśmy na terenie naszego obiektu takie nowe sklepy jak: Blue Shadow, Lena, Wójcik, Pure fashion, Jeans World.

Nie ukrywamy, wciąż uczymy się, chcąc spełniać oczekiwania różnych Klientów. Staramy się zapewniać w przestrzeni Galerii Jurowieckiej dodatkowe atrakcje i wydarzenia, które stanowią alternatywną formę spędzania wolnego czasu.

Mamy nadzieję, że weekend 22-23 października będzie okazją, by spotkać się z mieszkańcami miasta, regionu i hucznie świętować nasze 1. urodziny. Zabawę rozpoczynamy w sobotę o godz. 12.00. Imprezę poprowadzi dziennikarka TVP Białystok –  Magdalena Gołaszewska, która powita Gości prezentacją całej oferty atrakcji. W programie m.in.: spotkanie z Tomaszem Frankowskim, Planetarium – z wirtualnym seansem w głąb Wszechświata, piłkarski trening ze szkółką Socatots, generator przeciążeń, animacje dla najmłodszych, występy Kabaretu Szpilki, a także pokazy taneczne Fabryki Tańca. Nie zabraknie też akcentów tatarskich, występów dziecięcych oraz pokazu mody.

Zaproponujemy również szereg konkursów na scenie z nagrodami ufundowanymi przez sklepy Galerii, a dla klientów, którzy wydadzą w sobotę lub niedzielę min. 100zł Galeria przekaże bon o wartości 20zł do wykorzystania na kolejne zakupy. Klienci, którzy zdecydują się na dokonanie większych zakupów podczas urodzinowego weekendu, mogą powalczyć o nagrody specjalne wycieczkę ufundowaną przez Biuro Podróży Itaka lub rower miejski ufundowany przez firmę Play. Na wszystkich Białostoczan czekają również specjalne rabaty oraz promocje na terenie Galerii.

Niewątpliwą atrakcją będzie także sobotni koncert na ścianie. O godz. 18.00 na fasadzie budynku Galerii Jurowieckiej pojawią się muzycy. Wbrew prawom grawitacji wykonają koncert na pionowej scenie. To będzie niewiarygodne wydarzenie, łączące muzykę, alpinistyczne wyczyny i światło. Zwieńczeniem weekendowych atrakcji będzie urodzinowy tort, którym o godz. 16.00 będą mogli poczęstować się wszyscy Goście.

Podczas eventu będziemy prowadzić akcję charytatywną. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na  Katolicki Ośrodek Wychowania i Terapii Uzależnień Mentanoia, utworzony przez Caritas Archidiecezji Białostockiej. Im więcej uda się zebrać, tym lepiej, ponieważ drugie tyle dołożą właściciele Galerii Jurowieckiej.

Zapraszamy do udziału w evencie przygotowanym z okazji urodzin. Liczymy na Państwa pozytywną energię,  która pozwoli nam stworzyć niezapomniany jubileuszowy weekend”.

Więcej szczegółów na fanpagu:  facebook.com/GaleriaJurowieckaOficjalnie/ oraz na www.galeriajurowiecka.com.pl.

Informacja prasowa:

Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus

Al. Komisji Edukacji Narodowej 84 lok. 106

02-777 Warszawa

Tel. 022 323 79 91

www.kstrus.pl