XXIX Niedziela Zwykła- 16.10.2016

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XXIX Niedziela Zwykła- 16.10.2016

W tygodniu wspominamy:

17 października – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, Biskupa i Męczennika.

18 października – święto św. Łukasza Ewangelisty . Patrona służby zdrowia.

20 października – wspomnienie św. Jana Kantego, Prezbitera.

21 października – wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, Biskupa.

22 października – wspomnienie św. Jana Pawła II, Papieża.

W następną niedziele taca na misje.

Za tydzień, w niedzielę, zapraszamy wszystkie dzieci przygotowujące się do 1wszej Komunii Św. wraz z rodzicami na spotkanie po Mszy św. o godz. 11.30

Również za tydzień, po Mszy św. o godz. 18 rozpoczynamy kolejne spotkania  biblijne. Każdy, niezależnie od tego, czy wcześniej uczestniczył w tego typu spotkaniach, jest zaproszony, aby lepiej poznać Pismo św. i móc je lepiej zrozumieć.

W najbliższy poniedziałek rozpoczynają się katechezy wspólnoty Neokatechumenalnej, przy par. w Dojlidach. Szczegóły na ulotkach na stoliku.

Od tego poniedziałku Adoracja Najświętszego  Sakramentu będzie w naszej świątyni do godz. 21 i zakończy się Apelem. Zapraszamy.

Zbliża się miesiąc listopad poświęcony pamięci naszych zmarłych. W zakrystii lub w kancelarii w godzinach otwarcia przyjmujemy na wypominki. Kartki do wypełnienia znajdują się na stoliku za ławkami. Różaniec z wypominkami za zmarłych będzie odprawiany  w naszym kościele 2,3,4,5,6 listopada o godz. 17.00 .

W  naszym kościele rozpoczęły  się prace  przy złoceniu głównego ołtarza. Potrwają one przez jeden miesiąc. Składamy Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na nasze prace remontowe .