Ogłoszenia Duszpasterskie 20161016

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20161016

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 29 niedziela zwykła.

Dzisiaj Msza św. o godz. 9.30 dla uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej.

W dzisiejszą niedzielę Msza św. o godz. 12.30 dla uczniów klas trzecich gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania.

Dzisiaj w naszym kościele o godz. 17.00 modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa wraz z katechezą.

Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, Biskupa i Męczennika (17.10).

Święto św. Łukasza Ewangelisty (18.10), Patrona Służby Zdrowia.

Wspomnienie św. Jana Kantego, Kapłana (20.10), Patrona młodzieży akademickiej.

Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, Biskupa (21.10).

Wspomnienie św. Jana Pawła II, Papieża. (22.10).

W następną niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjnym. Modlimy się w intencji misji, ofiary na tacę na misje. Przyjadą do nas misjonarze z Kodnia, będą głosić słowo Boże, rozprowadzać misyjne kalendarze.

Nabożeństwo Różańcowe po Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie w kościele lub do modlitwy różańcowej w gronie rodziny.

W ubiegłą niedzielę ofiarowaliśmy do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia im. św. Jana Pawła II kwotę: 1920,22 PLN. Dziękuję za ten dar serca.

Nabywaj my nasz Kalendarz parafialny na rok 2017.

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne Kurs Nowego Życia, które prowadzi Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji. Podczas tych rekolekcji będziemy mogli odnowić lub pogłębić swoją więź z Jezusem i Kościołem. Rekolekcje odbędą się w dniach: 21 – 23października 2016 r. Zapisy w zakrystii lub kancelarii u Ks. Wojciecha.

Zapisujemy na wypominkowe modlitwy za naszych zmarłych. Modlitwy będą trwały od 3 do 26 listopada, codziennie o godz. 17.15.

Jest młodzieżowe czasopismo Miłujcie się. Zachęcam do lektury.

Dziękuję za dzisiejsze ofiary składane na tacę na naszą plebanię, za ofiary składane na konto, w kancelarii czy tez w zakrystii. Dziękuję za wszelką życzliwość.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)