W Zabłudowie przeżywaliśmy kurs Nowe Życie

Informacja pobrana z chcejezusa – W Zabłudowie przeżywaliśmy kurs Nowe Życie

Od 7 do 9 października w parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Zabłudowie przeżywaliśmy kurs Nowe Życie. To był piękny czas, w którym staliśmy się świadkami wielkiego działania Pana Boga. 75 serc uczestników zostało pochwyconych przez Bożą Miłość.
Oto kilka świadectw:

Jezus na kursie przemienił moje życie o 180 stopni. Myślałam, że moje życie było blisko Boga, ale ono było pełne chaosu, pełne niepokoju, grzechu. Bóg to wszystko mi zabrał i odrodził mnie na nowo, pozostawiając mi swoją Miłość, harmonię spokoju i utworzył ład. Patrzę innymi oczami, sercem, ustami. Dziękuję Ci Jezu za Twoją 100% Miłość do mnie. Chwała Panu!
Halina (60 lat)

Na tych rekolekcjach Pan Jezus pokazał mi jak dotychczas naprawdę wyglądało moje życie, co robiłem dobrze oraz co źle, a przede wszystkim przekonał mnie, że naprawdę warto Jemu ufać i powierzyć swoje życie. Dzięki rekolekcjom wzbogaciłem swoją wiarę o nowy, prawdziwy wizerunek Boga, który jest tak potężnie miłosierny. Chciałbym się do Niego zbliżyć jeszcze bardziej. Dziękuję za to, że mogłem tu być.
Hubert (18 lat)

Jezus na kursie ukazał mi czym jest życie bez Boga i co można zyskać razem z Nim. Pokazał kim jest Duch Święty, jak nas umacnia w wierze oraz, że jest tak blisko nas, namacalnie. Spojrzałam na swoje życie z innej perspektywy, teraz wiem, że zawsze będzie dobrze, jeśli będę kroczyć po ścieżkach życia razem z Nim. Dużo pracy jeszcze przede mną, ale wiem już w jakim kierunku zmierzam i wiem, że gdy On mnie umacnia już zawsze będę silna.
Magda (25 lat)

Na tych rekolekcjach Jezus pozwolił mi dostrzec jak wielkim darem jest wspólnota. Jednoczy ona nas wszystkich. Pięknym doświadczeniem była możliwość wspólnej modlitwy i radowania się nie tylko ze znajomymi, ale także z ludźmi których spotykam na ulicach mojego miasta, z rodzicami moich przyjaciół. Odnowienie mojej decyzji o Chrystusie jako moim Jedynym Panu dodała mi wiary w to, że moc w słabości się doskonali, a On nigdy mnie nie opuści. Moc Jego Ducha przynosi pokój i radość, a dusza znajduje ukojenie. Chwała Panu!
Karolina (20 lat)

Dziękuję Panu Bogu za to, że pokierował tak mną, abym mógł wziąć udział w kursie Nowe Życie. Na tych rekolekcjach utwierdziłem się w przekonaniu, że Bóg bardzo mnie kocha takim jakim jestem i że zawsze ma dla mnie w swoim sercu miejsce. Również bardzo się ucieszyłem tym, że wokół mnie jest mnóstwo ludzi podobnych do mnie. Bardzo utwierdziłem się w wierze i Bóg dokładnie pokazał mi drogę, którą mam kroczyć. Chwała Panu!
Krzysztof (50 lat)

Poczułam wielką radość z tego, że Jezus na nowo zamieszkał w moim sercu. Myślę, że mogę góry przenosić. Moje serce jest przepełnione radością. Pan Bóg dał mi siebie.
Anna (44 lata)