Ogłoszenia Duszpasterskie 20161009

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20161009

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 28 niedziela zwykła.

Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 9.30 błogosławieństwo naszych zwierząt domowych. Msza św. dla uczniów klas drugich szkoły podstawowej.

W dzisiejszą niedzielę Msza św. o godz. 12.30 dla uczniów klas pierwszych i drugich gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania.

Dzisiaj w naszym kościele o godz. 17.00 modlitwy do Miłosierdzia Bożego wraz z katechezą.

Wspomnienie bł, Honorata Koźmińskiego, Kapłana (13.10).

Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, Dziewicy i Doktora Kościoła (15.10).

Dzień Edukacji (14.10). Modlimy się za nauczycieli, katechetów, wychowawców.

We czwartek (13.10) ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie (część chwalebna Różańca) odprawimy w ramach nabożeństwa różańcowego. Zapraszamy.

Nabożeństwo Różańcowe po Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie w kościele lub do modlitwy różańcowej w gronie rodziny.

Dzisiaj ofiary do puszek składane przeznaczamy na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia im. św. Jana Pawła II. Dziękuję za ten dar serca. Nasza młodzież sprzedaje tradycyjnie kremówki papieskie. Dochód na duszpasterstwo młodzieżowe.

Nabywajmy nasz Kalendarz parafialny na rok 2017.

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne Kurs Nowego Życia, które prowadzi Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji. Podczas tych rekolekcji będziemy mogli odnowić lub pogłębić swoją więź z Jezusem i Kościołem. Rekolekcje odbędą się w dniach: 21 – 23 października 2016 r. Zapisy w zakrystii lub kancelarii u Ks. Wojciecha.

Dziękuję naszym parafianom Panom: Bogdanowi i Stanisławowi za oczyszczenie rynien na dachu naszego kościoła.

Dwie nasze animatorki zapraszają dziewczęta i chłopców od klasy trzeciej szkoły podstawowej do Oazy. Będą ciekawe zajęcia, także wyjazdy na rekolekcje.

W następna niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczmy na naszą plebanię. Mamy dług w kwocie 25300 zł., który musimy spłacić do końca października. Proszę o pomoc.

Od dzisiaj zapisujemy na wypominkowe modlitwy za naszych zmarłych. Modlitwy będą trwały od 3 do 26 listopada, codziennie o godz. 17.15.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)