Ogłoszenia Duszpasterskie 20161002

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20161002

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 27 niedziela zwykła.

Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 9.30 poświęcenie różańców dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej.

W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 12. 30 Różaniec z rozważaniami dla KŻR i wszystkich chętnych.

Dzisiaj w naszym kościele o godz. 17.00 katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych

Od soboty (1.10) w naszym kościele Nabożeństwo Różańcowe po Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie w kościele lub do modlitwy różańcowej w gronie rodziny.

Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu (4.10).

Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, Dziewicy (5.10).

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej (7.10).

Dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne w pierwszy czwartek miesiąca. Nabożeństwo powołaniowe w ramach Nabożeństwa różańcowego.

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa w pierwszy piątek po Mszy św. o godz. 7.30. Spowiadamy podczas Mszy św. porannych i od godz. 17.00.

W następną niedzielę Msza św. o godz. 9.30 z błogosławieństwem domowych zwierząt za przyczyną św. Franciszka z Asyżu.

Dziękuję za dzisiejsze ofiary do puszek na Caritas naszej parafii. W następną niedzielę ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia. Nasza młodzież będzie sprzedawała tradycyjnie kremówki papieskie.

Jest październikowe czasopismo Drogi Miłosierdzia, ciekawe artykuły, zachęcam do lektury.

Ks. Adam opracował Kalendarz naszej parafii na rok 2017. Rejestruje on wiele wydarzeń, które miały miejsce w naszej wspólnocie w ostatnich miesiącach. Dobrze byłoby, żeby znalazł się on w naszych mieszkaniach. Możemy go też podarować znajomym i przyjaciołom.

We środę (29.09), odbyła się akcja: Koronka na ulicach świata; w tej modlitwie w naszej parafii wzięło udział 108 osób, a we wczorajszej pielgrzymce do Różanegostoku – 54 osoby. Za udział w obu tych dziełach bardzo dziękuję.

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje ewangelizacyjne Kurs Nowego Życia, które prowadzi Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji. Podczas tych rekolekcji będziemy mogli odnowić lub pogłębić swoja więź z Jezusem i Kościołem. Rekolekcje odbędą się w dniach: 21 – 23 października 2016 r. Zapisy w zakrystii lub kancelarii u Ks. Wojciecha.

Od następnej niedzieli będziemy zapisyali na wypominki czyli modlitwy za zmarłych, które w naszym kościele będą odczytywane od 3 do 30.XI.2016r przed mszą wieczorną tj. od godz. 17.15 do 18.00.
Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)