XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 2 października 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 2 października 2016r.

1/ Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Intencja dla KŻR – za prześladowanych chrześcijan.

2/ Msze św. z udziałem dzieci od dziś w każdą niedzielę, o godz. 11.30.

3/ Zapraszamy do udziału w nabożeństwie różańcowym. W tygodniu modlimy się na różańcu po Mszy św. o godz.18.00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 10.00.

4/ W tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30. Przypominamy, że istotą pierwszych piątków jest przyjęcie Komunii św. wynagradzającej. Prosimy zatem o korzystanie z sakramentu pokuty w tygodniu przed Mszą świętą.

5/ Zapraszamy chętne osoby do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę.

6/ Bóg zapłać za ofiarę, która wpłynęła w minionym tygodniu na konto naszej parafii.

7/ W następną niedzielę ofiary składane na tace przeznaczone będą na wykończenie pomieszczeń na piętrze plebanii, które mają służyć do spotkań dzieci, młodzieży i pozostałych grup z parafii.

8/ Za tydzień ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.

9/ W ramach Dni Kultury Chrześcijańskiej zapraszamy na spotkanie z Jerzym Zelnikiem 15 października (sobota) br., po Mszy św. o godz.18.00. Informacje na plakacie przy wyjściu z kościoła oraz na ulotkach.