Białostoccy przedsiębiorcy pomagają ośrodkowi Metanoia

Informacja pobrana z bialystok.caritas.pl – Białostoccy przedsiębiorcy pomagają ośrodkowi Metanoia

W ramach trwającej od początku roku kampanii „Metanoia. Wybieram życie” Caritas Archidiecezji Białostockiej zbiera środki na rzecz Katolickiego Ośrodka Wychowania i Terapii Uzależnień „Metanoia” w Czarnej Białostockiej.

To właśnie w tej placówce, od 2000 roku, Caritas pomogła ponad 600 młodym ludziom, którzy zdecydowali się na podjęcie terapii i walki ze swoimi słabościami oraz uzależnieniami. Funkcjonowanie ośrodka jest niestety zagrożone i aby mógł on nadal istnieć oraz nieść pomoc dzieciom i młodzieży, potrzebne jest wsparcie finansowe na rzecz generalnego remontu budynku. Całkowity koszt prac szacowany jest na 1 000 000 złotych, z czego dotychczas udało się zebrać połowę tej kwoty. Dziękujemy za wsparcie pochodzące od szerokiego grona naszych darczyńców, do którego dołączyło ostatnio pięć białostockich przedsiębiorstw. Są to firmy, którym nie jest obca idea działalności charytatywnej:
DB Dachy Białystok – firma dekarska zajmująca się usługami: kryciem dachów, montażem okien dachowych i systemów rynnowych oraz innymi pracami dekarskimi.
Gogler – agencja SEO, proponująca swoim klientom efektywnościowe pozycjonowanie stron internetowych.

Rope Serwis – firma oferująca usługi alpinistyczne, zajmująca się wykonywaniem szerokiego zakresu prac na wysokościach.

M-Dentica – gabinet stomatologiczny świadczący profesjonalne zabiegi i poradnictwo medyczne.

Meblownia – sklep stacjonarny i internetowy oferujący szeroki asortyment mebli i akcesoriów meblowych

Wszystkim naszym darczyńcom serdecznie dziękujemy.