XXVII Niedziela Zwykła – 2.10.2016 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XXVII Niedziela Zwykła – 2.10.2016 r.

Dzisiaj mamy I niedzielą miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30  rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólny Różaniec, prowadzony przez Kółka Żywego Różańca.

W dniu dzisiejszym po każdej Mszy św. przed Kościołem są  zbierane ofiary do puszek na Caritas parafialny.

W tygodniu wspominamy:

4 października – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

5 października – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, Dziewicy.

7 października – wspomnienie Najświętszej Marii Panny Różańcowej.  W tym dniu  na mszy św. o godz. 18.00 święcimy różańce dla dzieci klas III.

W tym tygodniu wypada :

-Pierwszy  czwartek miesiąca – dzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.

– Pierwszy  piątek miesiąca nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa,   po Mszy św. o godz. 6.30 i 18.00.

W następną niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na Fundusz Stypendialny Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych wszystkich parafian, szczególnie dzieci i młodzież codziennie  o godz. 17.30. Różaniec dla dzieci w każdy poniedziałek i piątek.

Zbliża się miesiąc listopad poświęcony pamięci naszych zmarłych. W zakrystii lub w kancelarii w godzinach otwarcia przyjmujemy na wypominki. Kartki do wypełnienia znajdują się na stoliku za ławkami.

Zostało jeszcze parę wolnych miejsc  na autokarową pielgrzymkę do Włoch w dniach 14-23. 10. 2016. Koszt 1750 zł. Program pielgrzymki i zapisy u ks. Proboszcza.

Przed kościołem do nabycia nowy numer „na drogach miłosierdzia” i „gość niedzielny”.

1. 10 w Niedzielę o godz. 17.00 spotkanie młodzieży klas 3 gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania. (spotkanie w salce na plebanii).