XXVI Niedziela Zwykła – 25.09.2016 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – XXVI Niedziela Zwykła – 25.09.2016 r.

W sobotę  rozpoczyna się miesiąc październik, poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele codziennie  o godz. 17.30. Zachęcamy, aby wszyscy parafianie włączyli się do tej pięknej modlitwy w kościele, a jeśli ktoś nie może,  niech modli się z całą rodziną w domu. Serdecznie zapraszamy również dzieci i młodzież do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych w naszym kościele.

W tym tygodniu wspominamy:

• 27 września św. Wincentego a Paulo
  • 28 września – wspomnienie św. Wacława Męczennika.
  • 29 września – Święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  • 30 września – wspomnienie św. Hieronima, Prezbitera i Doktora Kościoła.
  • 1 października – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dziewicy i Doktora Kościoła. Jest to również I sobota miesiąca.

W następną niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na Caritas parafialny.

Zapraszamy na autokarową pielgrzymkę do Włoch w dniach 14-23. 10. 2016. Koszt 1750 zł. Program pielgrzymki i zapisy u ks. Proboszcza.

Są jeszcze wolne miejsca na  pielgrzymka autokarowa do Sanktuarium Maryjnego w Różanymstoku w sobotę  1 października. Wyjazd o godz. 8.00  Koszt pielgrzymki 30 zł. Zapisy u ks. Sławka .

Dziś po mszy św. o 13.00 spotkanie z rodzicami młodzieży klas 3 gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania.