25 września – 26. Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 25 września – 26. Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 26 NIEDZIELA ZWYKŁA.
 2. 28 września – środa – w 8-mą rocznicę beatyfikacji Ks. Michała Sopoćki o godz. 15.00 – koronka do Miłosierdzia Bożego będzie odmawiana na skrzyżowaniu ulic: Produkcyjnej i Bacieczki oraz Komisji Edukacji Narodowej i Ks. Pietkuna. Serdecznie zapraszamy.
 3. 28.09 – środa – Uroczystość bł. Michała Sopocki, Prezbitera, Patrona Miasta Białegostoku.
 4. 29.09 – czwartek – Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
 5. 30.09 – piątek – Wspomnienie św. Hieronima, Kapłana i Doktora Kościoła.
 6. 1.10 – pierwsza sobota miesiąca – Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.00
 7. W przyszłą niedzielę pierwszą miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00 nieszpory i procesja eucharystyczna.
 8. 1 października – sobota – rozpoczyna się nabożeństwo różańcowe. W czasach zagubienia człowieka skazanego na zdawanie trudnego egzaminu ze swojej postawy wobec Boga i bliźnich weźmy do naszych rąk różaniec. Prosi nas o to sama Matka Najświętsza. Przychodźmy na nabożeństwo różańcowe do naszej świątyni: w niedzielę o godz. 17.20, w sobotę o godz. 18.50, w pozostałe dni o godz. 18.30. Nabożeństwo dla dzieci od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 17.00. Dzieci, które będą chodzić na różaniec do kościoła otrzymają książeczkę: pt. „Matka, której zawierzyli Polacy” Każdego dnia będą otrzymywać naklejki obrazki świętych.
 9. Zjazd Kół Żywego Różańca Archidiecezji Białostockiej odbędzie się w sobotę 1 października 2016 r. w Sanktuarium Matki Bożej w Różanymstoku. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00.
 10. Jest „Mały Gość Niedzielny”. Można nabyć przed kościołem.
 11. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku 16-30 lat, którzy chcą aktywnie zaangażować się w Życie kościoła do Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Spotkania w każdy piątek po wieczornej Mszy św. w sali konferencyjnej na plebanii.
 12. Spotkanie Ruchu Światło-Życie odbędzie się w najbliższy piątek. O godz. 18.00 – Msza św. następnie spotkanie na plebanii. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie dzieci i młodzież.
 13. Msza św. z okazji Archidiecezjalnego Dnia Eucharystii, ustanowionego dla uczczenia wydarzenia eucharystycznego w Sokółce, zostanie odprawiona w niedzielę 2 października br. o godz. 11.00 w Kolegiacie św. Antoniego w Sokółce. Mszy św. Przewodniczyć będzie Abp. Edward Ozorowski, Metropolita Białostocki.
 14. Ksiądz Proboszcz dziękuje za ofiary na budowę kościoła oraz za makulaturę i nakrętki.