Ogłoszenia Duszpasterskie 20160918

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20160918

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 25 niedziela zwykła.

Msze św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. w nowym roku szkolnym w niedziele o godz. 9.30. Klasy III w I niedzielę miesiąca, II w II niedzielę miesiąca, I w III niedzielę miesiąca. Odpowiedzialny – Ks. Adam.

Dzisiaj w naszym kościele o godz. 17.00 modlitwy do Najśw. Serca Jezusowego wraz z katechezą.

Wspomnienie św. Andrzeja Kim Taegon, Kapłana, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, Męczenników Koreańskich (20.09).

Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty (21.09).

Wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny, Kapłana (23.09).

W sobotę (1.10) jest organizowana jednodniowa pielgrzymka autokarowa z naszej parafii Kół Żywego Różańca i wszystkich chętnych do Sanktuarium Maryjnego w Różanymstoku, w ramach dorocznej pielgrzymki KŻR Archidiecezji Białostockiej. Autokar na 50 osób. Koszt pielgrzymki 30 zł. Są jeszcze 22 miejsca. Prosimy o zapisywanie się na listę, która jest w zakrystii, podając swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania, PESEL oraz nr telefonu kontaktowego. Można też kontaktować się z Paniami Zelatorkami: Marią i Jasią (numer telefonu podany w przedsionku kościoła i na tablicy ogłoszeń przed kościołem).

Zapraszamy kandydatów do służby ministranckiej od klasy II szkoły podstawowej. Zapisuje Ks. Michał.

Dziękuję za dzisiejsze ofiary na tacę na naszą plebanię, za ofiary składane w kościele i na konto parafii oraz za wszelką życzliwość i pomoc. Wdzięczny jestem za pomoc okazaną przez nas Ks. Tomaszowi podczas 40-godzinnego nabożeństwa.

W sobotę (24.09) w kinie TON przy archikatedrze jednodniowe rekolekcje dla rodziców nastolatków: Bunt na pokładzie. Koszt 20 zł (w tym obiad). Bilety w Księgami św. Kazimierza w budynku kina TON. Plakat rekolekcyjny w przedsionku kościoła.

Spotkanie Oazy w piątek po Mszy św. o godz.18.

Spotkanie Odnowy w Duchu Św. we wtorek po Mszy Św. o godz.18.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)