18 września – 25. Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

Informacja pobrana z krolowarodzin.pl – 18 września – 25. Niedziela Zwykła – Ogłoszenia

 1. Dzisiaj jest 25 NIEDZIELA ZWYKŁA.
 2. 21 września – środa – Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
 3. 23 września – piątek – będziemy obchodzić Wspomnienie św. Ojca Pio, patrona kaplicy na plebanii.  Msza św. w kaplicy na plebanii będzie o godz. 18.00. Bardzo serdecznie zapraszamy. Z tej racji nie będzie Mszy św. o godz. 18.00 w kościele.
 4. Nowenna do Matki Bożej Królowej Rodzin w środę o godz. 17.30 .
 5. W następną Niedzielę po Mszy o godz. 7.00 Różaniec kółek różańcowych.
 6. Spotkanie III klas Gimnazjum, które przygotowują się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się 25 września w Niedzielę o godz. 12.00 – Msza św., następnie spotkanie formacyjne w kościele. Prosimy aby na spotkanie przybyli rodzice. Młodzież, która rozpoczęła naukę w gimnazjach poza naszą parafią i te osoby, które z różnych przyczyn nie mają jeszcze sakramentu bierzmowania a chcą go przyjąć niech zgłaszają się do ks. Piotra.
 7. Zapraszamy rodziców dzieci, które się uczą w szkołach poza naszą parafią a które mają przyjąć I Komunię św. na spotkanie 25 września w Niedzielę po Mszy św. o godz. 14.00. Spotkanie odbędzie się w Kościele.
 8. Jest czasopismo diecezjalne: „Drogi Miłosierdzia” na wrzesień. Można nabyć przed kościołem.
 9. Dziękuję za ofiary na budowę kościoła. W ubiegłą niedzielę na tacę złożono: 8255,88zł, 1$ i 50SEK. Dziękuję za makulaturę i nakrętki.
 10. Włochy nawiedziło trzęsienie ziemi. Były ofiary śmiertelne i wielu zostało rannych, ogromne straty materialne. Pomóżmy tym ludziom składając dar pieniężny do puszki przed kościołem.
 11. Stowarzyszenie Rodzina na Plus ma jeszcze wolne miejsca na samolotową pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii w dniach 30.01 – 06.02. 2017r. (drugi tydzień ferii zimowych): Nazaret, Kafarnaum, Kana, Betlejem, Jerozolima, Góra Nebo, Petra i wiele innych miejsc świętych. Koszt pielgrzymki: 3700zł. i 150$. Wszelkie informacje o wyjazdach na plakatach przed kościołem, oraz drogą mailową: pielgrzymki@krolowarodzin.pl