OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIII Niedziela Zwykła – 4.09.2016 r.

Informacja pobrana z wszystkichswietych.archibial.pl – OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIII Niedziela Zwykła – 4.09.2016 r.

Dzisiaj jest I niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 7.30  rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu i wspólny różaniec prowadzony przez Kółka Żywego Różańca i spotkanie z nowym opiekunem .

W tygodniu wspominamy:

8 września – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny W tym dniu w naszym kościele wypada 9 rocznica koronacji obrazu Matki Bożej Miłosierdzia.  Msze św. o godz. 7.00, 9.30  i 18.00.

W piątek 9 września  w naszej parafii rozpoczyna się 40- godzinne nabożeństwo.  Msze św. w piątek i sobota o godz. 7.00, 9.30 i 18.00, w niedziele w porządku niedzielnym.   Jest to szczególna okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu. Nabożeństwo poprowadzi ks. Proboszcz Stanisław Hołodok

W następną niedzielę będą zbierane ofiary do puszek na KUL i Centrum Pastoralno-Katechetyczne w Białymstoku.

Młodzież klas III gimnazjalnych, ucząca się w gimnazjach poza naszą parafią ma obowiązek zgłosić się do kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia i zapisać się  na spotkania formacyjne przygotowujące się do sakramentu bierzmowania. Zapisy będą trwały przez cały wrzesień.

Rodziców dzieci klas III SP , które uczą się poza parafią prosimy by zapisywali dzieci do I komunii świętej. Pierwsze spotkanie  z dziećmi odbędzie się w ostatnią niedziele września.

Chłopców klas III i starszych , którzy chcieliby zostać ministrantami i służyć przy ołtarzu zapraszamy do zapisywania się u ks. Marcina .

Zapraszamy na autokarową pielgrzymkę do Włoch w dniach 14-23. 10. 2016. Koszt 1750 zł. Program pielgrzymki i zapisy u ks. Proboszcza.