Ogłoszenia Duszpasterskie 20160904

Informacja pobrana z zmartwychwstania.pl – Ogłoszenia Duszpasterskie 20160904

Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)

Dzisiaj 23 niedziela zwykła.

Od 1 września w naszym kościele Msze św. w dni powszednie o godz. 6.30, 7.00, 7.30 i 18.00.
W niedziele od września powraca Msza św. o godz. 12.30.

W dzisiejszą niedzielę, poniedziałek i wtorek (4, 5 i 6 września 2016 r.) w naszym kościele Czterdziestogodzinne nabożeństwo, któremu przewodniczy Ks. Tomasz Grądzki, nam znany, aktualnie pracujący duszpastersko i studiujący w Italii. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym pięknym eucharystycznym nabożeństwie. Program nabożeństwa w przedsionku kościoła i na stronie internetowej parafii. Zachęcamy dzieci i młodzież do odbycia spowiedzi z okazji początku roku szkolnego. Będą księża z sąsiednich parafii z pomocą w konfesjonale. Na zakonczenei nabożeństwa we wtorek po Mszy sw. O godz. 18.00 procesja eucharystyczna. Podczas nabożeństwa kancelaria nieczynna w poniedziałek i wtorek.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 Różniec z rozważaniami dla Kół różańcowych i wszystkich chętnych.

W dzisiejszą niedzielę w godz. 16.00-17.00 adorują grupy formacyjne: Odnowa w Duchu Świętym i Przyjaciele Oblubieńca. Proszę o udział w adoracji Najświętszego Sakramentu podczas Czterdziestogodzinnego nabożeństwa: ministrantów, oazę i osoby z innych wspólnot oraz do adoracji prywatnych.

Razem z Panem Sylwestrem zapraszamy chętnych: Panie i Panów do naszego chóru parafialnego. Chcemy nasz chór powiększyć i odnowić.

Młodzieżowa schola parafialna rozpocznie swoją działalność w niedzielę (18.09).

Dziękuję naszym paniom za upieczenie ciasta na naszą uroczystość (1.09) oraz ministrantowi Markowi za przygotowanie liturgii i czuwanie nad nią. Wszystkim za udział.

Jestem wdzięczy Ks. Adamowi i Ks. Michałowi za udział w pielgrzymce do Krypna (3.09) oraz wszystkim pielgrzymom z naszej parafii. Brało udział w pielgrzymce 115 osób.

Dzisiaj Światowy Dzień Środków Społecznego przekazu.

We czwartek (8.09) Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (Matki Bożej Siewnej). W naszym kościele Msze św. o godz. 6.30, 10.00, 16.30 i 18.00. Tego dnia kancelaria nieczynna. W dniu 8 września w naszym kościele spotkanie z Ks. Wojciechem animatorów Wspólnoty Przyjaciele Oblubieńca i administratorów o godz. 19.00.

Jest wrześniowe nasze czasopismo Drogi Miłosierdzia, ciekawe artykuły, zachęcam do lektury.

Ks. Wojciech organizuje w sobotę (17.09) autokarową pielgrzymkę do miejscowości diecezji łomżyńskiej związanych z objawieniami Matki Bożej. W Ostrożnem spotkanie z siostrą Czesławą Polak (jej mistyczne spotkania z Jezusem i Maryją), w Nowej Osuchowej (miały miejsce objawienia Maryjne). Koszt pielgrzymki 30 zł. Posiłek we własnym zakresie. Zapisy u Ks. Wojciecha.

Dziękuję za dzisiejsze ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi we Włoszech. Była to kwota 2830 zł. W następną niedzielę ofiary do puszek na KUL.

W następną niedzielę Ks. Adam podczas Mszy św. o godz. 9.30 pobłogosławi uczniów i ich tornistry. Jeszcze raz dziękuję za ofiarowanych 45 tornistrów, za udział w akcji charytatywnej Tornister pełen uśmiechu.

Uwaga: Archiwum ogłoszeń > (/ogloszenia-duszpasterskie/247.html?Itemid=189)