XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 4 września 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 4 września 2016r.

1/ Dziś I Niedziela miesiąca. Proszę KŻR o włączenie do modlitw intencji za dzieci młodzież z naszej parafii: O Dary Ducha Świętego w nowym roku szkolnym i katechetycznym.

2/ Dziś po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej.

3/ Dziś przed kościołem zbierane są ofiary na pomoc w leczeniu chorego dziecka.

4/ Dziękuję za ofiary złożone w minionym tygodniu na potrzeby naszej parafii.

5/ Zapraszam chętne osoby w przyszłą sobotę do sprzątania kościoła.

6/ Msza św. w intencji mojej mamy w I rocznicę śmierci, w środę 7 września o godz.18.00. Pół godziny wcześniej przed Mszą św. Różaniec w Jej intencji. Serdecznie zapraszam do udziału w tych nabożeństwach.  

7/ Święto Narodzenia NMP – 8 września. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. Msza św. o godz. 8.00 w intencji śp. Ks. Tadeusza Baluka, który wielokrotnie pełnił posługę duszpasterską w naszym kościele.

8/ Ksiądz Rafał zaprasza dzieci i młodzież w piątek na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej spotkanie.

9/ Poświecenie tornistrów i przyborów szkolnych w przyszłą niedzielę podczas Mszy św.     o godz. 10.00.

10/ Za tydzień ofiary do puszek na KUL i Centrum Pastoralno – Katechetyczne.

11/Biuro Pielgrzymkowe „PAX” organizuje pielgrzymkę autokarową do Włoch na zakończenie Roku Miłosierdzia i zamknięcie Drzwi Świętych w Bazylice św. Piotra. Wyjazd odbędzie się w dniach 17 – 24 listopada 2016 roku. Program pielgrzymki został zamieszczony w gablocie.

12/ Dziękuję ks. Rafałowi i wszystkim pielgrzymom z naszej parafii, którzy w dniu wczorajszy uczestniczyli w pieszej pielgrzymce do Sanktuarium MB Pocieszenia w Krypnie.

13/ W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka śp. Marianna Żmijkowska oraz ks. Tadeusz Baluk. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.