XXIII Niedziela Zwykła 04.09.2016

Informacja pobrana z parafiakleosin.pl – XXIII Niedziela Zwykła 04.09.2016

Cytat tygodnia:
Krzyż Jezusa jest źródłem wszelkich błogosławieństw i przyczyną wszystkich łask. Dzięki niemu wierzący czerpią moc ze słabości, chwałę ze wzgardy i życie ze śmierci.
[św. Leon Wielki]

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
XXIII Niedziela Zwykła
4 wrzesień 2016

W czwartek, 8 września, święto Narodzenia NMP, msze święte o 7 rano i wieczorem o 18:00. W tym dniu przypada 141 rocznica założenia Zgromadzenia Słowa Bożego. Otoczmy modlitwą i życzliwością wszystkich Misjonarzy Werbistów pracujących na misjach i w Polsce. W sposób szczególny pamiętajmy o werbistach z Domu Św. Kazimierza i naszej parafii.
Serdecznie zapraszamy na mszę św.

Odwiedziny chorych w naszej parafii odbędą się w sobotę 10 września od godziny  9 rano.