XX NIEDZIELA ZWYKŁA 14 sierpnia 2016r.

Informacja pobrana z swkrzysztofbialystok.pl – XX NIEDZIELA ZWYKŁA 14 sierpnia 2016r.

1/ Dziś mija 75 lat od śmierci św. Maksymiliana Marii Kolbego. Po Mszy św. będzie możliwość oddania czci Jego relikwiom.

2/ Dziękuję za reprezentowanie naszej parafii i podjęty trud pielgrzymowania na Jasną Górę uczestnikom Pieszej Pielgrzymki p. Henryce, p. Janowi i Oli, oraz rowerowej p. Leszkowi, Patrykowi, Mateuszowi i Damianowi.

3/ Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w kościele w porządku niedzielnym 8.00, 10.00 i 18.00. Poświęcenie kwiatów, ziół i owoców po każdej Mszy św.

4/ Uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny, z okazji Święta Wojska Polskiego i 96. rocznicy Cudu nad Wisłą, będzie sprawowana w Uroczystość Wniebowzięcia NMP, o godz. 11.00 w Katedrze białostockiej.

5/ Msza Święta w intencji obrońców Białegostoku, zamordowanych w sierpniu 1920 roku, zostanie odprawiona w niedzielę 21 sierpnia br. o godz. 17.00 przy Pomniku Ofiar Mordu Bolszewickiego przy ul. Gen. Stanisława Maczka w Białymstoku. Zapraszamy do uczestnictwa.

6/ Dziękuję za złożoną ofiarę na kwiaty do naszego kościoła.

7/ Dziękuję za ofiary złożone dziś na tacę oraz za przekazane indywidualnie i na konto naszej parafii. Bóg zapłać. Prowadzone są prace w pomieszczeniach na piętrze plebanii. Przygotowujemy sale do spotkań wspólnotom i mieszkanie dla ks. wikariusza.

8/ Jutro ofiary do puszek na Radio „i”

9/ Biuro Pielgrzymkowe „PAX” organizuje pielgrzymkę autokarową do Włoch na zakończenie Roku Miłosierdzia i zamknięcie Drzwi Świętych w Bazylice św. Piotra. Wyjazd odbędzie się w dniach 17 – 24 listopada 2016 roku. Koszt 1800 zł. plus 60 €. Płatne pilotowi. Program pielgrzymki został zamieszczony w gablocie. Serdecznie zapraszam.