Ogłoszenia na XI Niedzielę po Zesłaniu Ducha Świętego

Informacja pobrana z bialystok.tradycjakatolicka.pl – Ogłoszenia na XI Niedzielę po Zesłaniu Ducha Świętego

31 lipca 2016 r.

1. Służba Boża w tym tygodniu:
Poniedziałek – Msza Święta godz.: 7:00, 18:00.
Wtorek – Msza Święta godz.: 7:00, 18:00.
Środa – Msza Święta godz.: 7:00, 18:00.
Czwartek – Msza Święta godz.: 7:00, 18:00.
Piątek – Msza Święta godz.: 7:00, 18:00.
Sobota – Msza Święta godz.: 7:00, 18:00.
Niedziela – Msza Święta godz.: 8:00, 10:30 (suma).

2. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.

3. W I czwartek miesiąca po Mszy Świętej comiesięczna Adoracja Wynagradzająca Najświętszego Sakramentu do północy oraz okazja do Spowiedzi Świętej.

4. Jak widać trwają intensywne prace porządkowe wokół budynku kościoła. Pogoda nas nie rozpieszcza ale nie poddajemy się. Dziękuję wszystkim, którzy w tym tygodniu pracowali i poświęcili swój czas. Przed nami jeszcze dużo pracy i liczę na waszą pomoc i wsparcie finansowe. Odsłoniliśmy fundamenty, teraz musimy wykonać drenaże i ułożyć nawierzchnie. Dalsze prace zaczynamy od poniedziałku.

5. Zapraszam do wzięcia udziału w XII Tradycyjnej Pielgrzymce Pieszej na Jasną Górę. Wyruszamy już w sobotę 6 sierpnia o godz. 7:00 rano spod kaplicy Res Sacra Miser w Warszawie.

//www.youtube.com/watch?v=f1m6jUfRyko